Galeria Unikalni.pl


"Zobacz jak tu pięknie!
 Nie ma dwóch jednakowych rzeczy.
Każda jest jedyna.
 I nigdy jej nie spotkasz po raz drugi"


Od serca


Prezentowo

Małe i duże prezenty na różne okazje. Tylko pojedyncze sztuki.Boho -bransoletki ze skóry

wykonane w pojedynczych egzemplarzach.

Biżuteria ręcznie robiona to ozdoba i przyjaciółka każdej kobiety.Dla babeczki

Ręcznie dziergane, naszyjniki z kolorowych, drewnianych korali. Autorka udowodniła, że lniany sznurek można wykorzystać do wykonania oryginalnych naszyjników. Do stworzenia kolekcji autorka użyła setki metrów ekologicznego lnianego sznurka i tysiące drewnianych, szklanych i innych korali.
Lniany sznurek w połączeniu z koralikami, cekinami i szkiełkami komponuje się znakomicie.

Biżuteria ręcznie robiona to ozdoba i przyjaciółka każdej kobiety.Łapacze i wianki ręcznie robione, wite i plecione

Wianki stworzone z brzozowych witek, kwiatów, ziół, szyszek i innych przydatnych, wyszukanych dodatków.

Łapacze - chwytacze - trzymacze, dobrego samopoczucia, humoru, nastroju, dobrych pomysłów i snów. Każdemu według tego czego mu potrzeba.

Malowany kamieniołom

Witam w moim kamieniołomie. W odróżnieniu od typowego kamieniołomu, ten pokryty jest farbą.duże broszki - kwiatykolczyki z naturalnej skóry

Kolczyki ręcznie wycinane, w kształcie liści lub ptasiego piórka. Wykonane z naturalnej skóry.

Biżuteria ręcznie robiona to ozdoba i przyjaciółka każdej kobiety.Broszki ze skóry

Wykonane z naturalnej skóry, futerka, filcu, korali i innych kolorowych lub błyszczących dodatków. Wszystkie wykonane tylko w jednym egzemplarzu.

Biżuteria ręcznie robiona to ozdoba i przyjaciółka każdej kobiety.Boho naszyjniki ze skóry

wykonane w pojedynczych egzemplarzach.

Biżuteria ręcznie robiona to ozdoba i przyjaciółka każdej kobiety.

Projektantka nie powtarza wzorów, bo to jak sama mówi - to jest nudne.
Łączy ze sobą dobry smak,  gust  to co najważniejsze pasję i radość tworzenia. To nie jest masowa produkcja, tu nie ma miejsca na rutynę i pośpiech.Jest za to zamiłowanie do piękna, koloru i pasja tworzenia. Taka ozdoba to szykowny dodatek do stroju ale także elegancki prezent dla wyjątkowej osoby, która ceni dobry gust i smak.Skórzane notesy na bliskie i dalekie podróże

Podróżnicy od zawsze robili zapiski z podróży. Umieszczali tam swoje spostrzeżenia, przemyślenia, wspomnienia, drobne rysunki czy sprawy do załatwienia po powrocie. Oryginalne, skórzane notesy i pamiętniki wykonane w pojedynczych egzemplarzach. Dzięki wymiennym wkładom, skórzana okładka posłuży wiele lat. Idealny dla podróżnika i wojażera, który lubi prowadzić notki z podróży, sporządzać zapiski i dokumentować odwiedzone miejsca.

Ręcznie robiony notes na własne zapiski lub na cudze. Na myśli ulotne i na przyszłe plany. Dla młodej mamy i dla seniora na wzmianki i notki. Dla miłośnika książek a może na przepisy? Na wszystkie inne adnotacje, wzmianki, teksty, wpisy i postscriptum.Puchate naszyjniki ręcznie robione

Biżuteria ręcznie robiona to ozdoba i przyjaciółka każdej kobiety.Postacie do szopki bożonarodzeniowej

Ręcznie wykonane postacie do Szopki BożonarodzeniowejWitryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk