Yooliannadla malutkiej damy

Kolekcja przeznaczona głównie dla najmłodszych elegantek. Dodatki i ubranka wykonane na drutach i szydełku są nie tylko ciepłe, ale także oryginalne, kolorowe i niepowtarzalne.

Wykonuję prace na zamówienie. Termin realizacji zamówień wynosi 5 do 10 dni roboczych. Zapraszamdziergane poduszki

Przedstawiam swoją kolekcję niepowtarzalnych poduszek, ręcznie wykonanych na drutach. Są one wyjątkowym dodatkiem do wnętrz, ocieplają je i ożywiają. W ciepłe dni bardzo dobrze sprawdzają się na leżaku, ławce czy hamaku. Świetnie służą jako oparcia, można się też do nich przytulić, gdyż włóczka, z której są wykonane, nie podrażnia skóry nawet u dzieci. Moje poduszki cechuje wysoka jakość wykonania, oryginalny wzór i kolory, zarówno żywe jak i stonowane.

Wykonuję prace na zamówienie. Termin realizacji zamówień wynosi 5 do 10 dni roboczych. Zapraszam.włóczkowa, kolorowa, twarzowa

Kolekcja unikatowych, ręcznie wykonanych rzeczy dla kobiet. Włóczkowa, kolorowa, twarzowa. Dla kobiet, które lubią się wyróżniać z tłumu. 

Wykonuję prace na zamówienie. Termin realizacji zamówień wynosi 5 do 10 dni roboczych. Zapraszam.Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk