Basia

 


 

 

Witam serdecznie w magicznej krainie moich pasji,

Kolekcja magiczne akcenty powstała z wieloletniego zamiłowania do robótek ręcznych. Wykonywanie własnoręcznych małych arcydzieł to moja pasja, którą chętnie rozwijam poszukując nowych metod, wprowadzając innowacje oraz oryginalne wzory.

Poza szydełkiem, igłą i drutami, pracuję także metodą frywolitki, która pozwala na osiągnięcie zaskakujących, delikatnych efektów w często niecodziennych zastosowaniach.

Moje wyroby to zarówno tradycyjne, klasyczne wzornictwo, jak i niepowtarzalne, nowoczesne projekty powstające w oparciu o aktualne trendy.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą,

Barbara Przybytniak

 

 

 

 rozmaitości splotów

Kolekcja zawiera wykonane na szydełku i na drutach bluzeczki, tuniki i inne wariacje. Wszystko wykonane z bardzo dobrej jakości włóczek. Zdrowe, eleganckie, modne i praktyczne.magiczne dziergane akcenty

Dodaj swojemu wnętrzu niepowtarzalnego uroku poprzez delikatne akcenty ręcznie wykonanych dzieł stanowiących elementy kolekcji. Kolekcja zawiera zarówno duże szydełkowe serwety o niespotykanych wzorach oraz małe magiczne serwetki i bieżniki. Magiczne może być również twoje okno dzięki nietuzinkowym firankom.siatkowy zawrót głowy

Kolekcja zawiera własnoręcznie wykonane siatki na zakupy i nie tylko. Cała kolekcja jest własnego pomysłu wykonana z niebywała starannością i dbałością o szczegóły. Siatki są w pełni ekologiczne. Wykonane z mocnego kordonka w 100% bawełnianego .Tylko na zamówienie w dowolnym kolorze.Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk