Kolekcja: biżuteria cała dziergana Artysta: ewa szydelkowo
zobacz wszystkie kolekcje »
 

W kolekcji znajdują się korale szydełkowo- drewniane, broszki szydełkowe, naszyjniki dziergane, kolczyki, bransoletki - na każda okazję.

korale kobaltowo-niebieskie

korale


Piękne korale, ręcznie robione na szydełku z polskich korali drewnianych, lakierowanych. Nie brudzą odzieży. Regulacja długości miękkim niebieskim szydełkowym sznureczkiem.


Duże kulki mają 20mm. Korale w odcieniach niebieskich. Wiązane, długość regulowana, mierzona na płasko max. 36cmSprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

korale beżowo-brązowe

korale


Piękne korale, ręcznie robione na szydełku z polskich korali drewnianych, lakierowanych. Nie brudzą odzieży. Regulacja długości miękkim brązowym szydełkowym sznureczkiem.


Duże kulki mają 20mm. Korale w odcieniach jasnego beżu i ciemnego brązu. Wiązane, długość regulowana, mierzona na płasko max. 36cmSprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

korale srebrno-fioletowe

korale


Piękne korale, ręcznie robione na szydełku z polskich korali drewnianych, lakierowanych. Nie brudzą odzieży. Regulowane fioletowym bawełnianym sznureczkiem szydełkowym zakończonym koralikiem.


Duża środkowa kulka ma 35mm, pozostałe 20mm.


Kolor srebrno-szary i ciemny fiolet. Długość regulowana, mierzona na płasko max. 34cm.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

« Powrót do poprzedniej strony | ^ Powrót na górę

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk