Kolekcja: biżuteria z 1000 koralików. Artysta: eveline
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Chcemy być piękne, atrakcyjne, niezwykłe. Strój plus dodatki, apaszka, torebka, biżuteria...Właśnie ta cierpliwie ręcznie pleciona z tysięcy koralików w kształt kwiatów, listków, pączków dodaje stylu i uroku, tworzy klimat niezwykłości. Kobiety zawsze kochały elegancję i piękno, bez nich ono by na tej Ziemi nie powstało. Wszystko w tym Sezamie jest stworzone tylko dla Nich.Ametystowe światło

naszyjnik


Elegancki naszyjnik ze stopniowanych kul fioletowego ametystu. Od 10 mm średnicy przez 8 mm, 6 mm, 5 mm. Przedzielane pięknie opalizującymi kryształkami Preciosa 10 mm. Ich niezwykłym efektem jest tajemnicza fioletowa transparentność i równocześnie matowa srebrzystość, tworzy to atrakcyjną dwojaką naturę niezwykłego naszyjnika. Pomiędzy kulami mienią się srebrem drobne fasetowane oponki \"rondelle\". Jego zapięciem jest antyalergiczne toggle w formie kwiatu, z osydowanego metalu w kolorze srebra. Przedłużką są kuleczki 1 mm w tym samym kolorze.


Kompletem jest do niego para kolczyków. Z kul ametystu, z kryształka 10 mm fasetowanego i oponek fasetowanych. Zawieszone na antyalergicznych biglach w kolorze srebra.


Ametyst nazywany jest „kamieniem harmonii i relaksu”. Przywraca równowagę osobom podatnym na stres, przynosi spokój i uwolnienie umysłu od negatywnych myśli. Pomaga radzić sobie z emocjami, dodaje cierpliwości, uwalnia od codziennego zmęczenia i problemów, co w konsekwencji po ciężkim dniu umożliwia mocny i zdrowy sen nocą. Ametystowi przypisuje się także pomoc przy łagodzeniu konfliktów w życiu osobistym i zawodowym, a także oczyszczania miejsc, gdzie długo przebywamy (biur, domów, sklepów) z nagromadzonej tam, z różnych źródeł, negatywnej energii.  • Wymiary: Dł.z zapięciem toggle-52 cm. Kolczyki z biglem - 7 cm.Cena: 77 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 8.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Wintage-złoto i czerń

Naszyjnik


Naszyjnik cierpliwie tworzony z bladozłotych pereł szklanych interesującego spiralnego kształtu. Każda opleciona koronką z głęboko czarnych koralików seeds. W środku krzyżyków z pereł krzyżyk z przezroczystych jak woda koralików, a w ich środku na koniec koralik biały z perłowym połyskiem. Wszystko to na supermocnej nici White S-Lon. Zapięcie toggle- antyalergiczne, w kształcie srebrnego kwiatu.


Wymiary: 32 cm dł. 2,5 cm szer.Cena: 98 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 9.80 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Liście na wietrze

Naszyjnik


Tańczą liście wokół twej szyi, wokół Ciebie, w wichrze włosów, zaplątane w nie. Czarne, brązowe, złociste, pomarańczowe. Chciałyby się oderwać z gałęzi czarnego lariatu, pomknąć w dal zasnutą siwą mgłą jesieni. Migocą wśród nich jagody, fasetowane kryształki koloru bursztynu, łagodnie odbijając światło. Idziesz płonąc żyłkowanymi misternie liśćmi, niby wróżka czarująca świat aby stał się bardziej jasny, kolorowy. Końce lariatu zdobią koronki z antyalergicznego metalu, z czarną perłą i zapięciem toggle z liściem.


Do kolii dołączona jest para kolczyków w kształcie liści, również żyłkowanych. Zawieszone są na srebrnych antyalergicznych biglach i ozdobione jagodami fasetowanymi w bursztynowym kolorze.


Wymiary kolii:55 cm.dł. Najdłuższa łodyżka z liściem:14 cm. Wymiary kolczyków, bez bigla:9 cm dł.Cena: 140 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 6.20 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Kwiatuszki z perełek

Naszyjnik


To lekki wdzięczny naszyjnik z kwiatków. Transparentne perełki 6mm ślicznego zielonego morskiego koloru okalają środek kwiatu-białą matową perłę 8 mm. Same są obrzeżone na konturach milimetrowymi łagodnie lśniącymi złotem koralikami. Pod płatkami widać matowobiałe perełki 4mm. Kwiatków jest sześć, a ich ukoronowaniem jest siódmy większy kwiat umieszczony pośrodku. Jest on kompozycją z trzynastu pereł morskiej i porcelanowej barwy. Tym razem białe są obrzeżone złotem. Całość wisi na sznureczku z dwumilimetrowych koralików morskiego koloru. Dalej koraliki mają 3 i 4 mm. Są naprzemiennie morskie i złote. Zapięcie to antyalergiczne toggle koloru starego złota. Ten delikatny naszyjnik doda oczom koloru i świetlistości. Staną się zielone jak oczy syreny, jak przejrzyste spojrzenie rusałki. Nie wierzysz? Przymierz..


Wymiary: 56 cm dł. 4,5 cm śr.


 Cena: 56 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 6.20 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Piosenka słonecznika.

naszyjnik


Lato! Słońce sypie z góry radosnym blaskiem jak złotym brokatem, kwiaty słoneczników płoną kolorami zdrowych płatków i liści. Biedronki takie śmiesznie czerwone siadają na nich. I kwiaty mają swoje broszki. Spójrz,jak wokoło pięknie! Kolorowa, przyciągająca wzrok swoją radością kwiatowa kolia. Słoneczniki-pamięć lata, gdy szare dni jesieni zaglądają do okien. Noś nas zawsze gdy melancholia dokucza, a ucieknie precz. Jesteśmy symbolem słońca.


Kolia upleciona z żółtych i pomarańczowych oraz zielonych matowych koralików 2 mm. Lariat to interesujący mix zieleni i brązu pleciony również z matowych (opaque) koralików 2 mm. Zapięcie toggle z kwiatem z antyalergicznego metalu, bez domieszki niklu czy ołowiu, w kolorze srebra. Wymiary :lariat z kwiatami 55 cm.dł.Cena: 130 zł
Niższa cena
Przesyłka - Poczta Polska: 9.80 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Wenecja

bransoleta


A co to takiego? Bransoleta jako misterna siateczka z mieniących się ametystowych kręconych rurek 10 mm firmy Preciosa. Brzegiem bransoletki są ametystowe bicone violet transparent 6 mm. Do tego pasujące kolorem 2 mm koraliki pomiędzy rurkami i jako przekładki dla bicone. Wszystko jest dobrane tak, aby stanowiło jednolitość barwy, tej ametystowej.


Ametystowa siateczka to ciekawa koncepcja bransolety, sprawia że wydaje się tak lekka, jest elegancka, pięknie ubiera rękę. Zapięcie to dwa karabińczyki plus dwa łańcuszki, co pozwoli na regulację zapięcia. Łańcuszki mają ozdobne zakończenia - zawieszkę w kształcie liścia, i śliczny fasetowany świetlisty kryształek firmy Preciosa, oczywiście w ametystowym kolorze.


Wymiary-17 cm dł.5 cm szer.Cena: 56 zł
Niższa cena
Przesyłka - Poczta Polska: 6.20 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Kwiat klematisu

Naszyjnik


Stylizowany kwiat klematisu lśni fioletem i srebrem na kapryśnie falującej srebrnej łodyżce pnącza na którym zakwitł. Jego środkiem jest 8 mm srebrna perła mystic połyskująca drobniutkim brokatem okolonym wianuszkiem fioletowych koralików. Pierwszy rząd fioletowych płatków ma żyłki i kontury roziskrzone srebrem, drugi samo srebro stulonych płatków w kształcie serca. Wszystko to rośnie na fioletowym lariacie zakończonym pętelkami z drobniutkich srebrnych metalowych kuleczek i opatrzonym antyalergicznym zapięciem w formie haczyka i oczka. Klematis to piękny kwiat, i piękny naszyjnik, upleciony z drobnego rokailu Preciosa. Ten kwiat niech pyszni się na twojej szyi, wspaniały i jednocześnie subtelny.


Wymiary: lariat dł.53 cm. Kwiat szer.9 cm.Cena: 77 zł
Niższa cena
Przesyłka - Poczta Polska: 6.20 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Srebrna bagatelka

Naszyjnik


Niedługi srebrny lariat z metalizowanych koralików 2 mm firmy Preciosa. Utkany na nici S-lon, co sprawia że jest miękki,,lejący'się. Ma coś co doda świetlistości twojej kreacji-okrągłą ozdobę z pereł porcelanowej barwy i srebrnej, podobnej odcieniem do tonacji lariatu. Pięknie prezentuje się na dekolcie, podkreślając jego urodę i cerę skóry. Lekki niewinny wdzięk to jego siła, promieniująca twoją kobiecością na otoczenie. Jest w nim coś, co zwróci na Ciebie uwagę i zrobi to w sposób subtelny, pozbawiony wrażenia nachalności. Zapięcie to antyalergiczny piękny liść -toggle, w kolorze lariatu.


Wymiary: lariat dł.53 cm. Wisior szer. 5 cm.Cena: 70 zł
Niższa cena
Przesyłka - Poczta Polska: 7.50 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Hematytowe trójkąty

Naszyjnik


Dziwny, a może i z premedytacją dziwaczny, jednocześnie elegancki naszyjnik z hematytowej barwy trójkątów plecionych z buggles firmy Preciosa, obciążonych 8 mm. kulami z magnetycznego pierwszogatunkowego hematytu o pięknym polerze i połysku. Klimat gotycki, nieco drapieżny, niezwykły. Dla fanki gotyku, skórzanej odzieży, kolców, czarnego makijażu.. Pasuje także do czarnej mini, do czerwonej, do stroju rajskiej Ewy..:-)


Kolor hematytu pięknie odbija od skóry, podkreślając cerę. Pleciony na żyłce firmowej, zapinany na toggle w barwie srebra z czarnym kwiatem. Zapięcie bez domieszek niklu i ołowiu, antyalergiczne. Wymiary-48 cm.dł. Szer. trójkątów-8cm.Cena: 84 zł
Niższa cena
Przesyłka - Poczta Polska: 6.20 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Czarny kwiat.

naszyjnik


Oto ona. Czarna mini, nagie ramiona, głęboki dekolt. Czarny kwiat wije się plecioną łodygą dookoła jej szyi, delikatnie podkreślając świeżą biel skóry. Połyskuje w świetle migotem tysięcy małych koralików hematytowego koloru. We wnętrzu jego kielicha mienią się starym złotem metalowe kule 5 mm otaczające wianuszkiem kulę hematytu. Płatki są cieniowane na obrzeżach i pośrodku starym złotem. A po łodydze pną się w górę żyłkowane takim złotem liście z koralików barwy hematytu na cienkich ciemno- złocistych łodyżkach.


Czy to ty tak idziesz, dumna, uśmiechnięta, z tym kwiatem niezwykłym na szyi? Wszyscy się patrzą na ciebie. Jesteś dziś magiczna.


Zakończenie lariatu to złote ażurowe kapturki z kwiecistym zapięciem typu toggle antyalergicznym koloru złota. Wymiary:61 cm.dł.całkowita. Kwiat-10,5 cm.śr.Cena: 140 zł
Niższa cena
Przesyłka - Poczta Polska: 9.80 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Turkusowa Korona

naszyjnik


Na żmudnie kręconym lariacie ze złotych, białych, i turkusowych seeds mieni się takimi barwami koronkowy wisiorek z dużą bladosrebrną perłą pośrodku. Jest lekki, w całości pleciony z szklanych koralików różnej wielkości na mocnej nici S-Lon amerykańskiej firmy dostarczającej jakościowych materiałów do wytwarzania biżuterii.Wisiorek to naokoło perły oplot z seeds turkusowych, w kolorze starego złota, błękitnych, perełek blado- mlecznych porcelanowych okolonych koronką z drobnych perłowo- białych seeds i w barwie starego złota. Zapięcie jest typu toogle koloru starego złota. Na wiosnę, na lato, jasny i radosny.


Wymiary:63 cm dł. Wisior-6,5 cm. Perła środkowa-1,5 cm. Perełki białe-6 mm. Seeds-4 mm, 3 mm, 2 mm.Cena: 56 zł
Niższa cena
Przesyłka - Poczta Polska: 6.20 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Łańcuszek z wisiorem Pulsar

Naszyjnik


Co to jest pulsar? To gwiazda która nawołuje z głębi kosmosu cyklicznym pulsowaniem sygnałów radiowych. Wysyła je na wszystkie strony, przez miliardy swoich lat... Jak to robi? Dlaczego? I po co? Wyobraźnia zadziałała, przecież to takie piękne.. I powstał naszyjnik, z dużej białosrebrzystej perły 12 mm otoczonej koroną z koralików barwy starego złota, mniejszych czarnych i perłowych białych i pereł hematytowego koloru okolonych pikotkami z koralików a la stare złoto. Lśni ona na sznurze plecionym z koralików koloru głębokiej czerni i starego złota.


Naszyjnik jest lekki, pasuje do sukienek, tunik, swetrów, tszirtów.


Wymiary: 62 cm.dł. Wisiorek-5 cm śr. Perła pośrodku-1,2 cm. Czarne perełki-6 mm. Paciorki szklane seeds-4 mm, 3 mm, 2 mm.Cena: 53 zł
Niższa cena
Przesyłka - Poczta Polska: 6.20 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Bransoletka Zielony Zapach Wiosny

bransoleta


Lekka bransoleta z małych i większych kul wytoczonych z drewna bejcowanego i malowanego w odcienie zieleni. Między nimi ton czerni w postaci małych drewnianych kul tego koloru. Bransoletka jest rozciągliwa, co jest wygodą przy dopasowaniu do przegubu ręki, zastosowałam tu bowiem czarną, cienką i mocną gumkę jubilerską. Wymiary kul: Największe-2 cm.1 cm.0,5 cm.Cała bransoleta 28 cm po zewnętrznej stronie.Cena: 28 zł
Niższa cena
Przesyłka - Poczta Polska: 6.20 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Cacko czarnobiałe.

naszyjnik


Niby proste a wcale nie... Czarna siateczka pleciona na nici S-lon. I aż 98 pereł 6 mm porcelanowego koloru wplecione w tą dyskretną siateczkę. Sam urok. Doda wdzięku każdej kreacji. Wydłuży linię szyi i podkreśli urodę dekoltu swoją piękną trójkątną formą kompozycji. Czerń i biel to kolory uniwersalne co potwierdza każdy uznany dyktator mody. Pasują do wszystkiego. Zapięcie w kształcie S, wygodne w kolorze lekko oksydowanego srebra, antyalergiczne.


Wymiary: 50 cm. dł.8 cm. najdłuższy ciąg koralików.Cena: 56 zł
Niższa cena
Przesyłka - Poczta Polska: 6.20 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Królowe lata

Naszyjnik


Lato... Piwonie kwitną swoimi wspaniałymi kwiatami, delikatny róż i łagodna zgaszona zieleń. Nachylasz się nad nimi, wdychając ich pyszny zapach, ciężki i bogaty radościami lata skupionymi w tym zapachu.


Wiele bardzo cierpliwie plecionych na markowej żyłce elementów składa się na ten naszyjnik bogaty swą formą i barwami. Mnóstwo łodyżek, płatków, listków, trawek stworzonych pasją artysty z z tysięcy koralików uznanej firmy Preciosa, w zgaszonych kolorach różu, zieleni, ecru, fioletu AB który mieni się zielenią pod światło. Wszystko to obficie naszywane prześlicznymi fasetowanymi kryształkami i woskowanymi matowymi perłami Preciosa. Zapinany na zapięcie magnetyczne, złożone z mocnych magnesów koloru srebra.


Wymiary:50 cm.dł wraz z zapięciem. Kwiat większy piwonii-ok.8 cm.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Naszyjnik od artystki Evelina jest super precyzyjny,jakość pierwszej klasy i wykonanie cudowne.

(Renata , Wolica Ługowa)

Kwiat z kryształowego ogrodu.

naszyjnik


Różowe kryształki Preciosa misternie szlifowane pięknie odbijają światło. Są środkiem tajemniczego kwiatu plecionego z tysięcy malutkich koralików 2 mm. koloru ametystu i subtelnego różu rozświetlonego od wewnątrz srebrem. Jego niezwykły sekret polega na naprzemiennym ułożeniu tych kolorów jako płatków w dwóch okręgach. Ametyst i blady róż wzajemnie podkreślają się dając światło i cień, tworząc w ten sposób piękną harmonię barw. Kwiat jest zawieszony na lariacie ametystowej barwy, zakończonym antyalergicznym zapięciem toggle w kształcie kwiatu. Bardzo elegancki szczegół stroju. Będziesz podziwiana. I tak ma być..


Wymiary: lariat 55 cm.dł. Kwiat 9 cm.szer.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Jesteś różą...

Kolczyki


Ręcznie wyplatane z maleńkich koralików kolczyki w formie różyczek na tle małych listków w szmaragdowym i malachitowym odcieniu zieleni. Róże są płomiennie czerwone, z ich środka wyglądają fasetowane szklane kryształki w tym kolorze. Kolczyki są lekkie. Mają bigle w kolorze złota, z metalu hipoalergicznego, bez domieszek niklu i ołowiu.


Wymiary-wys.4 cm.Szer.3 cm.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

Jesteś różą...

biżuteria


Według legendy starożytnych kobieta jest różą w boskim ogrodzie ludzi i zwierząt.


To dla niej róże, ten naszyjnik, bransoleta, kolczyki, wszystko kwitnące różami... Dla niej karminowa czerwień 70 płatków uplecionych z tysięcy koralików seeds na  żyłce i zszytych w róże. Dla niej szmaragdowa i malachitowa zieleń liści z koralików seeds green lustered silver,i green transparent. Kwiaty naszyjnika są zszyte razem i zawieszone na lariacie z koralików topaz silver line, w blado- złocistym odcieniu szampana.


Baza bransoletki została upleciona w stylu płaskiego peyote z tych samych koralików. Ma regulowane zapięcie-dwa karabińczyki w kolorze złota i dwie przedłużki. Wszystko świeci delikatnie pączkami - fasetowanymi czerwonymi kryształkami markowej firmy Preciosa.


Para kolczyków ma bigle w kolorze złota. Są z metalu antyalergicznego, bez ołowiu i niklu.  • Wymiary naszyjnika-lariat-50 cm dł. Rząd kwiatów-38 cm.

  • Bransoleta z zapięciem-20 cm, bez zapięcia, sam pasek-15 cm.dł.

  • Kolczyki-11 cm.dł. Szerokość róż-5 cm.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »Opinia klienta:

Bardzo Dziękuję za piękny, ponadczasowy komplet z czerwonych róż! Praca wykonana niesamowicie precyzyjnie! Polecam gorąco jedyną w swoim rodzaju na rynku polskim Artystkę.

(ALEKSANDRA , MYŚLENICE)

Bransoleta Hematytowa

Bransoleta


Bransoleta stworzona z wysokiej jakości hematytu w naturalnym odcieniu aksamitnej czerni. Jego 8 mm. kule są oplecione koronką z 2 mm. kuleczek metalowych w srebrnym kolorze. Plecione na supermocnej nici S-Lon. Ma oryginalne zapięcie z czarnych kryształków i pętelek z metalowych kuleczek.  • Wymiary: 27,5 cm.dł.z zapięciem. 18 cm.bez zapięcia. 3 cm.szerokości.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Bransoleta wrześniowe niebo

Bransoleta


Bransoleta stworzona z kryształkowych bicone w lazurowych i wrzosowych barwach oraz metalowych kuleczek 5 mm. w srebrzystym kolorze. Zapina się na zapięcie szufladkowe, z cyrkonią połyskującą pośrodku metalowego kwiatka. Pleciona na supermocnej nici S-Lon produkowanej przez firmę amerykańską wytwarzającą akcesoria do wyrobu biżuterii.   • Wymiary:25 cm.dł.3 cm.szer.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Chabry z polskiej łąki..

Naszyjnik


Pracowicie wyścibolone igłą na żyłce kwiaty chabru, w kolorach lazuru i indygo. Dookoła środka każdego kwiatu błyszczą 4 mm koraliki bicone dostosowane barwą do koloru płatków chabru. Do kwiatów dodałam ciemnozielone i jasnozielone listki. Wszystko jest wyplecione z drobnych koralików seeds, łącznie z przezroczystym jak woda w potoku sznurem. Zapięcie w kolorze srebrnym, szufladkowe, z cyrkonią połyskującą pośrodku metalowego kwiatka.


Wymiary: Od zapięcia do zapięcia 58,5 cm.dł. Średnica największego kwiatu 8 cm.


Natura to zawsze dla mnie źródło natchnienia, inspiracji. Po prostu ją kocham.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »Opinia klienta:

Wykonanie bardzo estetyczne. Błyskawiczna dostawa. Bardzo dobrze i starannie zapakowana przesyłka. Dwoma słowami: pięć z Plusem! Dziękuję i pozdrawiam.

(Renata , Wolica Ługowa)

Tęczowy czar miłości

Naszyjnik


Kim jesteś? Ty, piękna, nieznajoma czarodziejko? Lśnisz uśmiechami, wabisz swą urodą, hipnotyzujesz migotliwym tańcem tęczujących blasków fasetowanych kryształków na swej smukłej szyi. Kwitniesz cała promienną siłą własnego uroku, jak baśniowy kwiat na twej kolii, stworzony wyobraźnią artysty aby śpiewał o tobie pieśń życia,radości, szczęścia. Błyszczysz w tłumie szarych sylwetek, które na twój widok prostują się, patrzą zauroczeni, z pytaniem w oczach. Kim jesteś,czarodziejko?


Kolia upleciona jest na markowej czarnej nici S-lon w formę sieci z tysięcy koralików o barwie ciemnej tęczy. Ma wplecione w misterne siatkowe trójkąty 24 kuliste fasetowane kryształki opalizujące różem, bordo, fioletem, bladym złotem. Zapięcie jej to toggle z kwiatem, antyalergiczne, koloru bladego złota.


Wymiary: 53 cm. dł. Najdłuższy ciąg koralików 9 cm.


 Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Kwiat Ametystowy

Naszyjnik


Kwiat z podwójnych płatków z drobnych ametystowo- srebrnych koralików. Środek płatków jest z koralików różowo- srebrnych. A środek kwiatu to bladoróżowy kryształek fasetowany, pięknie odbijający światło. Kwitnie to wszystko na lariacie czterokrotnie zwijanym na żyłce z ametystowych drobnych seeds. Na zapięcie toggle w kolorze srebrnym w formie kwiatu.


Wymiary: 61 cm dł. Średnica kwiatu: 8,5 cm.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »Opinia klienta:

przepiękny naszyjnik.

(Marzanna, Marki)

Koronka z tęczy

Naszyjnik


Delikatna koronkowa kolia z tęczowych szklanych buggles. Fascynuje przelewającą się zmiennością kolorów przy każdym ruchu. Jest bardzo lekka, upleciona na mocnej nici S-Lon. Zapięcie toggle barwy starego złota.


Wymiary: 48 cm dł. 4 cm szer.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Błękitna orchidea

Naszyjnik


Fantazja na lariacie długo plecionym z błękitnych i przezroczystych drobnych seeds na żyłce.


Zapięcie toggle w kolorze starego złota.


Na lariacie kwitnie stylizowana orchidea z kapryśnie wygiętymi płatkami z tych samych koralików. Środek kwiatu to duży koralik opleciony drobnymi seeds złotej barwy. Pięknie się nosi i zwraca uwagę. Zrobi wrażenie wszędzie.  • Wymiary: 58 cm.dł.z zapięciem. Orchidea-śr.9,5 cm.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

Maki, kaczeńce, stokrotki..

Naszyjnik


Czy bukiet polnych kwiatów zerwanych podczas spaceru po łąkach może stać się kolią zdobiącą sukienkę czy tunikę? Może, jak najbardziej... Wetknięty do wazonu posłużył za natchnienie. Oto efekt zachwytu nad wiosną ożywiającą wszystko dookoła, każącą kwiatom wyłaniać się z ziemi, a motylom tańczyć na ich płatkach.


Mieszanie technik beadingu i filcowania zakwitło czerwonymi makami, żółtym kaczeńcem, białą stokrocią. Materiały to wełna czesankowa ręcznie barwiona i filcowana specjalnymi igłami z haczykiem, oraz koraliki 2 mm w kolorach czerni, oliwkowej żółci, seledynu. Bukiet został doszyty do lariatu filcowanego z wełny, zdobionego koralikami w kolorze seledynu.


Wymiary: lariat 85 cm dł. zszyty na połowie długości, aby powstała baza do przyszycia bukietu. Bukiet kwiatów 15 cm.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

Konwaliowe obietnice

Naszyjnik


Konwalie.. gałązka z kiścią bielutkich dzwoneczków na liściu koloru najświeższej majowej zieleni. Tak samo zielony jest długi sznur kręcony czterokrotnie z malutkich koralików 2 mm o subtelnym, perłowym połysku. W kwiatkach umieszczone perełki matowe białe 4mm. Konwalie to białozielony symbol nadziei, na życie, na szczęście, na miłość bez rozczarowań. Robiłam te kwiaty na łóżku w szpitalu, czekając na kolejną chemioterapię. Właśnie te kwiaty. Są tak radosne, dają siłę i wiarę w siebie, tak delikatne przecież, tak jednak silne, odporne na zły wiatr, na niedobrą pogodę.


Wymiary: lariat 62 cm.dł. Grono konwalii 17 cm.dł.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

Taniec na łące

Naszyjnik


Mak płonie ogromny królując w towarzystwie skromnych białożółtych margerytek. Kwitnie na zdobionym transparentnymi ciemnozielonymi koralikami lariacie wyfilcowanym z wełny czesankowej barwionej ręcznie na zieleń. Tak samo zrobione są liście.


To kompozycja koralikowo- wełniana:-) Połączenie dwóch modnych technik sprawia lekkość tego naszyjnika, a zarazem ciekawy wygląd koralikowych kwiatów na tle filcowanej wełny liści. Na sukienkę, na tunikę, na sweter... fantazja.


Wymiary: Lariat 84 cm.dł. Mak-10,5 cm. szer.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

Z samego dna morza.

Naszyjnik


W morskiej szmaragdowej toni płyną pozdrawiając się wzajemnie w ciszy chmary tęczowych niezwykłych ryb. Tańczą bezszelestnie i zwinnie między głodnymi mackami ukwiałów podobnych do cudownych kwiatów. Przepływają nad koloniami czerwonych koralowców, błyszczących subtelnie w lazurowej wodzie. Sprawne ręce nurka zabierają na jej powierzchnię skarby morza.


Bryłki prawdziwego korala, o pięknej bogatej barwie karmazynu zostały wplecione w długie gałązki uplecione z tysięcy czerwonych i czarnych matowych koralików 2mm. Wszystko to lśni umieszczone na czarno- czerwonym interesująco wymieszanym kolorami lariacie.


Okolą twoją szyję powabną etolą z wielu gałązek korali, podkreślając twoje piękno, stwarzając czarno- czerwoną aurę tajemnicy i niezwykłości. Kolia jest zapinana na wygodne zapięcie typu federing, w kolorze srebrnym, antyalergiczne.


Wymiary:52 cm.dł. Najdłuższy ciąg koralików-9,5 cm.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

« Powrót do poprzedniej strony | ^ Powrót na górę

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk