Kolekcja: dwa w jednej, czyli bransoletki z dwóch rodzajów kamieni Artysta: Czaroitu Czar
zobacz wszystkie kolekcje »
 

W związku z planowanym urlopem wysyłka bransoletek zamówionych w terminie 30.6-15.7 nastąpi po 17.7.W kolekcji znajdziecie Państwo bransoletki łączące w sobie po dwa rodzaje naturalnych kamieni półszlachetnych, niedobarwianych. Dzięki takiemu połączeniu siła oddziaływania bransoletki na naszą duszę i ciało jest pełniejsza, a wyrób bardziej cieszy oko dzięki różnym barwom i wzorom. Każda bransoletka jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju, gdyż nie ma dwóch identycznych kamieni.




Bransoletka z heliotropu i kwarcu z turmalinem. Pomaga przekształcić negatywne energie i odczucia w pozytywne

Bransoletka


Bransoletka wykonana została z gładkich kulek heliotropu i kwarcu z turmalinem wielkości 6mm, na silikonowej gumce. Odpowiednia dla osób o obwodzie nadgarstka 14,5-15,5cm. Istnieje możliwość dopasowania bransoletki do mniejszego lub większego nadgarstka. Instrukcja jak należy mierzyć obwód znajduje się na dole opisu. Kamienie wielobarwne z przewagą szarej zieleni, z domieszką ciemnej czerwieni i bieli. Na jednym z kwarców wtrącenia turmalinu stworzyły ciekawy wzór przypominający literę A. Połączenie heliotropu i kwarcu z turmalinem działa ochronnie i oczyszczająco, zarówno w aspekcie duchowym, jak i emocjonalnym. Pomaga przekształcić to, co negatywne w to, co korzystne. Umożliwia przepracowanie przeżyć z dzieciństwa i zerwanie ze złymi wzorcami zachowań. Ułatwia zaakceptowanie siebie takimi, jakimi jesteśmy. Zachęca do nauki na własnych błędach. Chroni przed negatywną energią, zazdrością, zawiścią, złorzeczeniem, klątwami, urokami, wypadkami, kradzieżą i wampirami energetycznymi. Pomaga zachować kontrolę we wszystkich sytuacjach. Zapewnia spokojny, optymistyczny umysł. Dodaje odwagi i witalności. Wspiera w stanach stresu. Wspomaga panowanie nad wybuchami złości, łagodzi drażliwość i nerwowość. Wzbudza pokorę i współczucie dla otoczenia i wszystkich żywych istot. Kwarc z turmalinem neutralizuje zbyt dużą dawkę przyjętego promieniowania. Jest to najważniejszy neutralizator promieniowania przy pulsujących częstotliwościach lub ekranach. Fizycznie heliotrop w zestawieniu z kwarcem z czarnym turmalinem ożywia i wzmacnia obszary ciała z niedostateczną ilością energii. Podnosi poziom gorąca i energii w ciele. Pobudza ukrwienie, przeciwdziała anemii, nadmiernemu krwawieniu menstruacyjnemu. Chroni przed stanami zapalnymi. Wydala trucizny z organizmu. Rozluźnia mięśnie. Pomaga w stanach wyczerpania nerwowego. Przy chorobach reumatycznych wspiera zapobieganie dalszemu odkładaniu się złogów w naczyniach. Wzmacnia pamięć i odporność.


Bransoletka wysyłana jest w ozdobnym woreczku lnianym lub bawełnianym. Dodatkowo dołączam opis działania bransoletki, zarówno w sferze fizycznej, jak i duchowej, oraz informacje dotyczące pielęgnacji zakupionego produktu, aby jak najdłużej cieszyć się jego pięknem i mocą oddziaływania.


Bransoletka przed zapakowaniem jest starannie przeze mnie oczyszczona z nagromadzonych w kamieniach energii i naładowana czystą energią oraz zaprogramowana na współpracę z nowym właścicielem.


Dlaczego warto skorzystać z oferty? - staranny dobór kamieni do wyrobu, poprzedzony dokładną analizą litoterapeutyczną - pewność naturalności kamieni - bransoletka wykonana na gumce, wygodna w zakładaniu i noszeniu oraz praktyczna do oczyszczania bez ryzyka uszkodzenia. Obwód mierzy się w najszerszym miejscu nadgarstka przy pomocy centymetra krawieckiego, miarki, sznurka, który potem przykładamy do linijki, lub innego przedmiotu, który mamy pod ręką np. kawałka papieru. Ważne jest, aby miarkę owinąć dość blisko skóry.



Cena: 49 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 49 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Bransoletka z pomarańczowego awenturynu i kryształu górskiego. Mobilizuje do działań przynoszących poczucie szczęścia

Bransoletka


Bransoletka wykonana została z gładkich kulek pomarańczowego awenturynu i kryształu górskiego lodowego, zwanego inaczej spękanym, wielkości 8mm, na silikonowej gumce. Odpowiednia dla osób o obwodzie nadgarstka 13-14cm. Istnieje możliwość dopasowania bransoletki do mniejszego lub większego nadgarstka. Instrukcja jak należy mierzyć obwód znajduje się na dole opisu.


Kamienie awenturynu w tonacji morelowej o różnym stopniu nasycenia, kryształy białe z efektem spękania w środku, stąd nazwa kryształ lodowy.Taki zestaw kamieni pobudza do robienia tego, co daje nam szczęście, a dzięki temu sprzyja spełnianiu pragnień i marzeń. Daje zrównoważenie, zmniejsza nerwowość, wewnętrzny niepokój, nadwrażliwość i lękliwość. Sprzyja roztropności, rozsądkowi i poczuciu rzeczywistości. Przeciwdziała pogorszeniu usposobienia, przynosi dobry nastrój i pogodny spokój. Wskazany jest dla osób mających problemy z nadużywaniem alkoholu czy innymi uzależnieniami.Fizycznie awenturyn pomarańczowy z kryształem górskim łagodzą swędzenie skóry, również na tle alergicznym. Ochładzają przy pęcherzach oparzeniowych, poparzeniach i poparzeniach słonecznych. Zmniejszają napady gorąca, również te towarzyszące menopauzie. Wspierają tworzenie krwi, ukrwienie małych i dużych naczyń krwionośnych, także w przebiegu miażdżycy i choroby wieńcowej. Poprawiają wzrok.


Bransoletka wysyłana jest w ozdobnym woreczku lnianym lub bawełnianym. Dodatkowo dołączam opis działania bransoletki, zarówno w sferze fizycznej, jak i duchowej, oraz informacje dotyczące pielęgnacji zakupionego produktu, aby jak najdłużej cieszyć się jego pięknem i mocą oddziaływania.


Bransoletka przed zapakowaniem jest starannie przeze mnie oczyszczona z nagromadzonych w kamieniach energii i naładowana czystą energią oraz zaprogramowana na współpracę z nowym właścicielem.


Dlaczego warto skorzystać z oferty?- staranny dobór kamieni do wyrobu, poprzedzony dokładną analizą litoterapeutyczną- pewność naturalności kamieni- bransoletka wykonana na gumce, wygodna w zakładaniu i noszeniu oraz praktyczna do oczyszczania bez ryzyka uszkodzenia.


Obwód mierzy się w najszerszym miejscu nadgarstka przy pomocy centymetra krawieckiego, miarki, sznurka, który potem przykładamy do linijki, lub innego przedmiotu, który mamy pod ręką np. kawałka papieru. Ważne jest, aby miarkę owinąć dość blisko skóry.



Cena: 44 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 44 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Bransoletka z awenturynu brzoskwiniowego i kryształu truskawkowego. Nastawia pozytywnie

Bransoletka


Bransoletka wykonana z gładkich kulek naturalnego ametystu brzoskwiniowego oraz kryształu górskiego truskawkowego wielkości 8mm na silikonowej gumce. Odpowiednia dla osób o obwodzie nadgarstka ok. 14,5-15,5cm. Istnieje możliwość dopasowania bransoletki do mniejszego lub większego nadgarstka. Kamienie w jasnej tonacji brzoskwiniowej i w kolorze zgniecionych truskawek.


Awenturyn pozwala odzyskać spokój ducha, stać się cierpliwym, wyrozumiałym i opanowanym. Pozytywnie nastawia do życia. Pomocny przy stresie przedegzaminacyjnym. Wspomaga motywację, kreatywność, podejmowanie decyzji. Z tego względu polecany jest osobom na kierowniczych stanowiskach, którym pomaga odnaleźć swoje miejsce w pracy. Chroni przed wampirami energetycznymi. Fizycznie awenturyn poprawia stan mięśni, płuc, serca i układu moczowo-płciowego. Działa pozytywnie na układ nerwowy. Neutralizuje promieniowanie telefonów komórkowych. Kryształ górski truskawkowy pomaga dostrzec rzeczywistość i fakty w każdej sytuacji. Umożliwia przyjrzenie się własnym błędom i traktowanie siebie nieco mniej poważnie, z dystansem i uśmiechem. Wywiera pozytywny wpływ na miłość. Pozwala otworzyć się na nią oraz przyciąga kochających ludzi. Ułatwia pozbycie się zbędnej energii, której nie jesteśmy w stanie wykorzystać, a dzięki temu osiągnąć spokój umysłu, ukojenie i relaksujący sen. Pozwala doświadczyć wewnętrznej wielkości, wzmocnić serdeczność i otwartość. Zwiększa moc pozytywnych afirmacji. Dzięki różowej barwie zwiększa współodczuwanie, bezinteresowność i altruizm. Kryształ górski truskawkowy uspokaja przy nerwowych dolegliwościach ze strony serca. Usuwa uczucie ucisku w sercu i klatce piersiowej. Reguluje ciśnienie w stanach osłabienia. Wzmacnia układ immunologiczny przy skłonnościach do częstych infekcji.


Bransoletka wysyłana jest w ozdobnym woreczku lnianym lub bawełnianym. Dodatkowo dołączam opis działania bransoletki, zarówno w sferze fizycznej, jak i duchowej, oraz informacje dotyczące pielęgnacji zakupionego produktu, aby jak najdłużej cieszyć się jego pięknem i mocą oddziaływania. Bransoletka przed zapakowaniem jest starannie przeze mnie oczyszczona z nagromadzonych w kamieniach energii i naładowana czystą energią oraz zaprogramowana na współpracę z nowym właścicielem.


Dlaczego warto skorzystać z oferty? - staranny dobór kamieni do wyrobu, poprzedzony dokładną analizą litoterapeutyczną - pewność naturalności kamieni - bransoletka wykonana na gumce, wygodna w zakładaniu i noszeniu oraz praktyczna do oczyszczania bez ryzyka uszkodzenia. Obwód mierzy się w najszerszym miejscu nadgarstka przy pomocy centymetra krawieckiego, miarki, sznurka, który potem przykładamy do linijki, lub innego przedmiotu, który mamy pod ręką np. kawałka papieru. Ważne jest, aby miarkę owinąć dość blisko skóry. Wartość, którą otrzymamy to rozmiar bransoletki.



Cena: 48 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 48 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Bransoletka z amazonitu i lapis lazuli. Silne ochronne działanie

Bransoletka


Bransoletka wykonana z naturalnych, niedobarwianych kamieni - gładkich kulek amazonitu 8mm i lapis lazuli 6mm oraz gumki jubilerskiej. Długość bransoletki ok. 18cm. Odpowiednia dla osób o obwodzie nadgarstka ok. 16cm. Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania długości bransoletki. Kamienie wielobarwne z dominacją granatu dzięki lapis lazuli.


Taki zestaw kamieni pomaga tworzyć równowagę w związkach i poprawić relacje z innymi ludźmi oraz ułatwia zdrową komunikację. Zmniejsza depresję, pomaga poradzić sobie ze strachem i zmartwieniami oraz odzyskać spokój w ciężkich czasach. Dodaje odwagi osobom zalęknionym, „namawia” je do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie i stania się twórcą własnego losu. Zapewnia silną ochronę, gdyż obydwa kamienie od starożytności uważane były za kamienie ochronne. Używano je też do celów jubilerskich – oba kamienie zdobią m.in. złoty kołnierz mumii Tutanchemona. Poprawiają samopoczucie, generują twórczą ekspresję i kreatywność. Wspomagają odprężenie, łagodzą i uspokajają. Fizycznie lapis lazuli w towarzystwie amazonitu pomaga na bóle głowy, łagodzi skurcze (także porodowe) i bóle mięśni oraz karku. Wspomaga prawidłowy, głęboki sen. Oczyszcza organizm. Energetycznie oddziałuje na górne czakry – od czakry korony przez czakrę trzeciego oka i krtani po czakrę serca. Dzięki temu przynosi świadomość duszy i duchowego celu życia oraz ułatwia miłość i współczujące wzajemne zrozumienie. Znak Zodiaku – Panna i Strzelec. Bransoletka wysyłana jest w ozdobnym woreczku lnianym lub bawełnianym. Dodatkowo dołączam opis działania bransoletki, zarówno w sferze fizycznej, jak i duchowej, oraz informacje dotyczące pielęgnacji zakupionego produktu, aby jak najdłużej cieszyć się jego pięknem i mocą oddziaływania.


Bransoletka przed zapakowaniem jest starannie przeze mnie oczyszczona z nagromadzonych w kamieniach energii i naładowana czystą energią oraz zaprogramowana na współpracę z nowym właścicielem. Dlaczego warto skorzystać z oferty? - staranny dobór kamieni do wyrobu, poprzedzony dokładną analizą litoterapeutyczną - pewność naturalności kamieni - bransoletka wykonana na gumce, wygodna w zakładaniu i noszeniu oraz praktyczna do oczyszczania bez ryzyka uszkodzenia.



Cena: 65 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 65 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Bransoletka z jaspisu cappuccino i drzewnego. Dla osób chcących dokonać zmian w swoim życiu

Bransoletka


Bransoletka wykonana z oliwek jaspisu drzewnego 15x9 mm i gładkich kulek jaspisu cappuccino wielkości 8mm oraz gumki jubilerskiej. Długość bransoletki ok. 18,5cm. Odpowiednia dla osób o obwodzie nadgarstka ok. 16-17cm.


Kamienie w odcieniach brązu. Taki zestaw kamieni jest szczególnie wskazany dla ludzi, którzy chcą zacząć wszystko od nowa, znaleźć nową drogę życiową, zmienić sposób myślenia, odrodzić się psychicznie. Zachęca do działania i przekształcenia pomysłów w rzeczywistość. Pomaga dobrze organizować sobie czas, być zdyscyplinowanym i cierpliwym w dążeniu do celu. Zwiększa wydajność. Poprawia atmosferę w pracy, rodzinie, związkach partnerskich wspierając spokój, zaufanie i harmonię. Zmniejsza skłonność do spontanicznego wzburzenia.Fizycznie jaspisy wzmacniają system odpornościowy, poprawiają wzrok i słuch. Pomagają przy zapaleniu oskrzeli, przeziębieniach, grypie, nierównowadze mineralnej i zaburzeniach zmysłu powonienia.Znak Zodiaku – Koziorożec, Baran, Panna, Waga i Skorpion.


Wraz z bransoletką otrzymujecie Państwo: ozdobne opakowanie- bogaty opis działania bransoletki zarówno w sferze fizycznej, jak i duchowej- informacje dotyczące pielęgnacji zakupionego produktu, aby jak najdłużej cieszyć się jego pięknem i mocą oddziaływania.


Dlaczego warto skorzystać z oferty?- staranny dobór kamieni do wyrobu, poprzedzony dokładną analizą litoterapeutyczną- pewność naturalności kamieni- wstępne oczyszczenie energetyczne kamieni z nagromadzonej w nich historii i obcych energii- bransoletki wykonane na gumce, wygodne w zakładaniu i noszeniu oraz praktyczne do oczyszczania bez ryzyka uszkodzenia.



Cena: 59 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 59 zł
Przesyłka - Paczkomat: 13.50 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Bransoletka z tygrysiego oka i malachitu. Pozwala lepiej poznać siebie

Bransoletka


Bransoletka z drobnych kulek żółtego tygrysiego oka 4,5mm i kulki naturalnego malachitu 6mm na silikonowej gumce. Pasuje dla Pań o obwodzie nadgarstka 15-16cm. Istnieje możliwość dopasowania bransoletki do mniejszego lub większego nadgarstka. Instrukcja jak należy mierzyć obwód znajduje się na dole opisu.


Kamienie w ciepłej żółtej tonacji, z efektem kociego oka – podczas poruszania ręką na kamieniach pojawia się i przemieszcza wąskie pasmo świetlne przypominające źrenicę kociego oka. Połączenie żółtego tygrysiego oka i malachitu pozwala rozpoznać motywy, jakie kierują naszym postępowaniem, a także bardzo szybko rozpoznać potencjalne zaburzenia i uporać się z nimi, zanim zaczną wywierać na nas zbyt duży wpływ. Pomaga radzić sobie ze złością. Wspiera przy silnych wahaniach nastroju i niezrównoważeniu. Sprowadza spokój i równowagę emocjonalną. Wzmaga zdolność do podejmowania szybkich i trafnych decyzji. Przeciwdziała niezdecydowaniu i zwątpieniu. Fizycznie malachit z żółtym tygrysim okiem pomaga w leczeniu astmy, zapobiega kolkom żółciowym, łagodzi ból w okolicy brzucha, bóle kości i stawów, szczególnie te regularnie się powtarzające. Dobrze działa na wzrok, poprawia widzenie w ciemnościach. Wspomaga zrastanie złamanych kości.


Bransoletka wysyłana jest w ozdobnym woreczku lnianym lub bawełnianym. Dodatkowo dołączam opis działania bransoletki, zarówno w sferze fizycznej, jak i duchowej, oraz informacje dotyczące pielęgnacji zakupionego produktu, aby jak najdłużej cieszyć się jego pięknem i mocą oddziaływania.


Bransoletka przed zapakowaniem jest starannie przeze mnie oczyszczona z nagromadzonych w kamieniach energii i naładowana czystą energią oraz zaprogramowana na współpracę z nowym właścicielem.


Dlaczego warto skorzystać z oferty? - staranny dobór kamieni do wyrobu, poprzedzony dokładną analizą litoterapeutyczną - pewność naturalności kamieni - bransoletka wykonana na gumce, wygodna w zakładaniu i noszeniu oraz praktyczna do oczyszczania bez ryzyka uszkodzenia.


Obwód mierzy się w najszerszym miejscu nadgarstka przy pomocy centymetra krawieckiego, miarki, sznurka, który potem przykładamy do linijki, lub innego przedmiotu, który mamy pod ręką np. kawałka papieru. Ważne jest, aby miarkę owinąć dość blisko skóry.



Cena: 49 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 49 zł
Niższa cena
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Bransoletka z kamienia księżycowego i słonecznego. Sprzyja szczęściu i daje radość życia

Bransoletka


Bransoletka z gładkich kulek naturalnego niebarwionego kamienia słonecznego i księżycowego wielkości 6mm na silikonowej gumce. Odpowiednia dla osób o obwodzie nadgarstka 15-16cm. Istnieje możliwość dopasowania bransoletki do mniejszego lub większego nadgarstka. Instrukcja jak należy mierzyć obwód znajduje się na dole opisu.


Kamienie w delikatnych, pastelowych kolorach – białym, szarym, brzoskwiniowym, pomarańczowym. Kamienie wysokiej jakości, o dużej migotliwości. Takie połączenie kamieni działa uspokajająco przy irracjonalnych lękach, łagodzi konflikty emocjonalne, oziębłość uczuciową i niezrównoważenie. Przynosi radość życia, optymizm, wiarę w dobro i szczęście. Pozwala skupić się na jasnych stronach życia, zwalczyć strach przed życiem, depresję i silne samozwątpienie. Sprowadza spokój, opanowanie, równowagę i pewność siebie. Usuwa z umysłu nieprzyjemne myśli i ułatwia podejmowanie prawidłowych decyzji. Pobudza różnorodne zainteresowanie i wspiera w ich realizacji. Pomaga rozwinąć naturalne talenty, intuicję i kreatywność. Fizycznie kamień słoneczny w towarzystwie kamienia księżycowego korzystnie wpływa na układ limfatyczny poprawiając przepływ limfy. Pomaga przy zaparciach, zatruciach, zatrzymywaniu wody w organizmie, opuchliźnie i obolałych stopach.


Bransoletka wysyłana jest w ozdobnym woreczku lnianym lub bawełnianym. Dodatkowo dołączam opis działania bransoletki, zarówno w sferze fizycznej, jak i duchowej, oraz informacje dotyczące pielęgnacji zakupionego produktu, aby jak najdłużej cieszyć się jego pięknem i mocą oddziaływania. Bransoletka przed zapakowaniem jest starannie przeze mnie oczyszczona z nagromadzonych w kamieniach energii i naładowana czystą energią oraz zaprogramowana na współpracę z nowym właścicielem.


Dlaczego warto skorzystać z oferty? - staranny dobór kamieni do wyrobu, poprzedzony dokładną analizą litoterapeutyczną - pewność naturalności kamieni - bransoletka wykonana na gumce, wygodna w zakładaniu i noszeniu oraz praktyczna do oczyszczania bez ryzyka uszkodzenia.


Obwód mierzy się w najszerszym miejscu nadgarstka przy pomocy centymetra krawieckiego, miarki, sznurka, który potem przykładamy do linijki, lub innego przedmiotu, który mamy pod ręką np. kawałka papieru. Ważne jest, aby miarkę owinąć dość blisko skóry.



Cena: 53 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 53 zł
Niższa cena
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Bransoletka z jaspisów krajobrazowych. Wzmacnia silną wolę. Dobra dla przedsiębiorców

Bransoletka


Bransoletka wykonana z gładkich kulek naturalnego jaspisu krajobrazowego (czarnego i jasnego, nazywanego inaczej drewnianym) wielkości 8mm na silikonowej gumce. Pasuje dla osób o obwodzie nadgarstka ok. 14-15cm. Istnieje możliwość dopasowania bransoletki do mniejszego lub większego nadgarstka. Instrukcja jak należy mierzyć obwód znajduje się na końcu opisu -poniżej.


Kamienie w tonacji jasnobrązowej i szarej, z wzorami. Jaspis krajobrazowy wzmacnia silną wolę i umiejętność przekonywania. Wspiera poczucie rzeczywistości i fantazję kierując ją na to, czego można dokonać. Z tego powodu polecany jest osobom zakładającym własną firmę. Pomaga też przedsiębiorcom utrzymać to, co zostało już osiągnięte oraz rozwijać firmę dzięki właściwym posunięciom. Ten rodzaj jaspisu łączy człowieka z energią miejsc mocy i świętych miejsc, pomagając zrozumieć docierające do nas stamtąd informacje i wykorzystać je w swojej indywidualnej sytuacji. Fizycznie jaspis pejzażowy łagodzi alergie skórne i łuszczycę. Dobrze też działa na układ immunologiczny i trawienny.


Bransoletka wysyłana jest w ozdobnym woreczku lnianym lub bawełnianym. Dodatkowo dołączam opis działania bransoletki, zarówno w sferze fizycznej, jak i duchowej, oraz informacje dotyczące pielęgnacji zakupionego produktu, aby jak najdłużej cieszyć się jego pięknem i mocą oddziaływania. Bransoletka przed zapakowaniem jest starannie przeze mnie oczyszczona z nagromadzonych w kamieniach energii i naładowana czystą energią oraz zaprogramowana na współpracę z nowym właścicielem.


Dlaczego warto skorzystać z oferty? - staranny dobór kamieni do wyrobu, poprzedzony dokładną analizą litoterapeutyczną - pewność naturalności kamieni - bransoletka wykonana na gumce, wygodna w zakładaniu i noszeniu oraz praktyczna do oczyszczania bez ryzyka uszkodzenia.


Obwód mierzy się w najszerszym miejscu nadgarstka przy pomocy centymetra krawieckiego, miarki, sznurka, który potem przykładamy do linijki, lub innego przedmiotu, który mamy pod ręką np. kawałka papieru. Ważne jest, aby miarkę owinąć dość blisko skóry.



Cena: 44 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 44 zł
Niższa cena
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Bransoletka z jaspisu cappuccino i mokaitu. Chroni przed szkodliwym promieniowaniem

Bransoletka


Bransoletka wykonana została z fasetowanych kulek jaspisu cappuccino i gładkich mokaitu wielkości 6mm, na silikonowej gumce. Odpowiednia dla osób o obwodzie nadgarstka 14,5-15,5cm. Istnieje możliwość dopasowania bransoletki do mniejszego lub większego nadgarstka. Instrukcja jak należy mierzyć obwód znajduje się na dole.


Kamienie wielobarwne z przewagą brązów i beżów. Połączenie jaspisu cappuccino i mokaitu ma działanie silnie ochronne. Pochłania wszystkie rodzaje negatywnej energii. Zmniejsza stres, przynosi spokój i opanowanie oraz daje poczucie pełni. Umożliwia osiągnięcie równowagi energetycznej na poziomie fizycznym, umysłowym i duchowym. Polepsza zdolności organizacyjne, dzięki czemu zwiększa wydajność. Przynosi siłę, odwagę i determinację. Rozwija kreatywność i wyobraźnię. Pozwala wykorzystać nadarzające się okazje i przekuć pomysły w rzeczywistość. Chroni przed szkodliwym promieniowaniem. Fizycznie jaspis cappuccino w zestawieniu z mokaitem wzmacnia żołądek, trzustkę i jelito grube. Wspiera leczenie chorób przewlekłych, dodaje ciału energii do samoleczenia. Korzystnie działa na układ krwionośny – pomaga przy przedłużających się krwawieniach i tendencji do siniaków. Wspiera gojenie ran i ropieni. Bransoletka wysyłana jest w ozdobnym woreczku lnianym lub bawełnianym. Dodatkowo dołączam opis działania bransoletki, zarówno w sferze fizycznej, jak i duchowej, oraz informacje dotyczące pielęgnacji zakupionego produktu, aby jak najdłużej cieszyć się jego pięknem i mocą oddziaływania.


Bransoletka przed zapakowaniem jest starannie przeze mnie oczyszczona z nagromadzonych w kamieniach energii i naładowana czystą energią oraz zaprogramowana na współpracę z nowym właścicielem.


Dlaczego warto skorzystać z oferty? - staranny dobór kamieni do wyrobu, poprzedzony dokładną analizą litoterapeutyczną - pewność naturalności kamieni - bransoletka wykonana na gumce, wygodna w zakładaniu i noszeniu oraz praktyczna do oczyszczania bez ryzyka uszkodzenia.


Obwód mierzy się w najszerszym miejscu nadgarstka przy pomocy centymetra krawieckiego, miarki, sznurka, który potem przykładamy do linijki, lub innego przedmiotu, który mamy pod ręką np. kawałka papieru. Ważne jest, aby miarkę owinąć dość blisko skóry.



Cena: 51 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 51 zł
Niższa cena
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Bransoletka z jaspisu Kambaba i bambo. Rozprasza negatywne myśli Zwiększa pewność siebie

Bransoletka


Bransoletka wykonana z gładkich kulek naturalnego jaspisu bambo oraz jaspisu kambaba wielkości 8mm na silikonowej gumce. Odpowiednia dla osób o obwodzie nadgarstka ok. 16,5-17,5cm. Istnieje możliwość dopasowania bransoletki do mniejszego lub większego nadgarstka.


Kamienie wielobarwne z dominacją ciemnej zieleni. Występują także odcienie perłowe, żółte i brązowe.Jaspis bambo w połączeniu z jaspisem kambaba wprowadza równowagę, wewnętrzną stabilność, wspiera zmiany i pomaga w zwalczaniu złych przyzwyczajeń. Stanowi remedium na napięcie nerwowe, strach i niepokój. Rozprasza negatywne myśli. Są to silnie działające kamienie ochronne o leczniczej energii. Przynoszą spokój i ugruntowanie, zwiększają osobistą siłę i pewność siebie. Równoważą energie yin-yang. Wprowadzają spokój i stabilizację w domu lub w mieszkaniu. Wskazane dla terapeutów i doradców. Fizycznie jaspis kambaba z jaspisem bambo wspierają leczenie tkanek narządów wewnętrznych, takich jak nerki, wątroba, śledziona czy żołądek. Zapobiegają infekcjom górnego układu oddechowego, łagodzą bóle głowy. Dodają sił i zdrowia młodym mamom. Leczą choroby kobiece.


Bransoletka wysyłana jest w ozdobnym woreczku lnianym lub bawełnianym. Dodatkowo dołączam opis działania bransoletki, zarówno w sferze fizycznej, jak i duchowej, oraz informacje dotyczące pielęgnacji zakupionego produktu, aby jak najdłużej cieszyć się jego pięknem i mocą oddziaływania. Bransoletka przed zapakowaniem jest starannie przeze mnie oczyszczona z nagromadzonych w kamieniach energii i naładowana czystą energią oraz zaprogramowana na współpracę z nowym właścicielem.


Dlaczego warto skorzystać z oferty?- staranny dobór kamieni do wyrobu, poprzedzony dokładną analizą litoterapeutyczną- pewność naturalności kamieni- bransoletka wykonana na gumce, wygodna w zakładaniu i noszeniu oraz praktyczna do oczyszczania bez ryzyka uszkodzenia.


Obwód mierzy się w najszerszym miejscu nadgarstka przy pomocy centymetra krawieckiego, miarki, sznurka, który potem przykładamy do linijki, lub innego przedmiotu, który mamy pod ręką np. kawałka papieru. Ważne jest, aby miarkę owinąć dość blisko skóry.



Cena: 48 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 48 zł
Niższa cena
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony | ^ Powrót na górę

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk