Kolekcja: Anioł wiedział mi powiedział... Artysta: Renata Swiercz
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Anioł w potrzebie poda Ci rękę, Anioł podpowie w największej udręce,  Anioł stanie w Twojej obronie, Anioł też stanie w ostatniej odsłonie Anioł pomaga Tobie na ziemi, Anioł osłoni przed kolcami cierni,  Anioł to dusza, co w Tobie wzrusza, dźwięczne strun życia brzmienie Ty tylko słuchaj, nadstawiaj ucha, eteryczne wyczuwaj tchnienie. Oczy to serce, serce to dusza. Anioł to wszystko w Tobie porusza. Chcesz być i Ty takim Aniołem? Pomagać ludziom na ziemskim padole.  Wystarczy tylko kropla słodyczy,  z serca i duszy to wszystkich tyczy.

Tytuł anioła to motto, cytat bądź inspirująca sentencja. Tu nie znajdziesz dwóch identycznych aniołów!
Serce rusza do biegu

Anioł na desce


Anioł na postarzanym tle, utrzymany w jasnej tonacji tła. Wykonany na desce, techniką decoupage w połączeniu z techniką własną. Pojedynczy egzemplarz.  Obraz wyróżnia się na tle innych aniołów z tej kolekcji, pięknym i niecodziennym wzorem, nawiązującym do epoki wiktoriańskiej. Za wykonaniem tego anioła stoi człowiek nie maszyna.Ręczna praca nadaje wnętrzom indywidualny, niepowtarzalny charakter. Życie jest za krótkie, by otaczać się rzeczami bez wyrazu. Szukając dekoracji do swojego domu postaw na polskie rękodzieło.Wymiary: 24 x 14 cmSprzedane
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk