Kolekcja: by pamiętać o dzieciństwie malucha Artysta: Pracownia Craft Corner
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Ręcznie robione albumy dla dzieci z okazji skończenia I roczku roczku i innych ważnych okazji.  Dobre jako prezent dla mamy z okazji urodzenia dziecka, na  urodzinowy malucha także jako pamiątka chrztu.Taki album pozwala na zatrzymanie, uwiecznienie ulotnych chwil. Czas płynie, dzieci rosną, nabywają nowych umiejętności. Warto zatrzymać te chwile nie tylko w pamięci ale także na kartach albumu. Aby do nich powracać, pokazywać, wspominać.

Zobacz inne moje kolekcje z ręcznie robionymi notesami i albumami na inne okazje.Twój Pierwszy Rok

Album


Album wykonany metodą scrapbookingu. Zbindowane 15 kart plus okładka. W albumie mozna zamieszczać zdjęcia 9x15 lub 10x15. Podzielony jest na 3 trymestry ciąży ( 3 karty )i 12 kart - 12 miesięcy dokumentujące pierwszy rok dziecka. Część poświęcona okresowi ciąży zawiera miejsce na  zdjęcia z USG, wybór imienia, domysły co do płci dziecka. Przedzielone kalką.Jest miejsce na własne zapiski z tego okresu. Całość składa się na niepowtarzalny album będący wspaniałym prezentem dla świeżych rodziców.Sprzedane
zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk