Kolekcja: zatrzymać chwilę Artysta: Pracownia Craft Corner
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Albumy wykonane  w technice scrapbookingu. Album pozwala na zatrzymanie, uwiecznienie ulotnych chwil. Czas płynie, dzieci rosną, nabywają nowych umiejętności. Warto zatrzymać te chwile nie tylko w pamięci ale także na kartach albumu. Aby do nich powracać, pokazywać, wspominać.
30 lat minęło.....

Album


Album wykonany ręcznie. Okładka tektura introligatorska 3 mm, 12 kart w albumie w kolorze ecru.Wymiary albumu 22,5 x 20 Ozdobiony wysokiej jakości papierem polskich projektantek. Dodatkowo w albumie znajdują się dwie karty w kształcie skrzydła a także strzałki związane tematycznie z albumem.Na każdej karcie jest kieszonka z tagiem na którym można zapisać związane ze zdjęciem wspomnienia. Album zawiera również złote myśli. Do kompletu zrobiona jest kartka urodzinowa o wymiarach 13,5 x 13,5. Całość mieści się w pudełku pasującym do albumu i kartki, o wymiarach 23 x 27 Całość wygląda bardzo elegancko.Sprzedane


Opinia klienta:

Można by wiele tu pisać ochów i achów. Ja zawrę to w jednym słowie - może w dwóch PIĘKNE CUDO. Jestem przekonana, że zachwyci obdarowaną przeze mnie osobę. Serdecznie Pozdrawiam i dziękuję.

(anna, Janów Lubelski)

« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk