Kolekcja: witamy miłych gości... Artysta: magosza
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Kolorowe aniołki - drobne prezenciki - podziękowanie dla Twoich gości… 

Ceny za wysyłkę aniołków podane są za określoną ilość sztuk podaną o opisach. W przypadku chęci zakupu większej ilości aniołków proszę o kontakt celem ustalenia kosztów przesyłki.

TU znajdziesz anioły ślubne :: TU anioły zawodowe :: TU aniołki dla każdego, na każdą okazję i bez okazji :: TU anioły z dedykacjami
ANIOŁKI Przyjaciółki Joasi

anioł


Nieprzeciętny upominek dla gości - nie tylko weselnych ale także z okazji narodzin i urodzin dziecka, Chrztu Św, Komunii Św.... SERCE może posłużyć do wpisu krótkiego zwrotu - np. Aniołek Kasi, Anioł Stróż, Twój Anioł - bądź imienia osoby obdarowanej. Napis wykonany zostanie złotą konturówką.Jak poinformować o napisie który ma znaleźć się na szarfie? Po złożeniu zamówienia, zostanie wysłany do Ciebie e-mail z danymi potrzebnymi do opłacenia zamówienia. Odpowiedz na tą wiadomość, w treści wpisując krótki tekst, który ma być umieszczony na sercu. Dedykację wypisuję Gratis. Wielkość aniołka - ok.10-11 cm. Komplet - 5 sztuk.  ZapraszamSprzedane
zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

aniołki prześliczny, paczka dobrze zapakowana-upominek dostarczony w całości( z winy poczty polskiej jedno skrzydełko uległo odłamaniu), solidne wykonanie,dodatkowo otrzymany drobny upominek,który obecnie wisi na choince:) polecam każdemu warto!

(Małgorzata, Tomaszow Mazowiecki)

« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk