Kolekcja: by pamiętać o dzieciństwie malucha Artysta: Pracownia Craft Corner
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Ręcznie robione albumy dla dzieci z okazji skończenia I roczku roczku i innych ważnych okazji.  Dobre jako prezent dla mamy z okazji urodzenia dziecka, na  urodzinowy malucha także jako pamiątka chrztu.Taki album pozwala na zatrzymanie, uwiecznienie ulotnych chwil. Czas płynie, dzieci rosną, nabywają nowych umiejętności. Warto zatrzymać te chwile nie tylko w pamięci ale także na kartach albumu. Aby do nich powracać, pokazywać, wspominać.

Zobacz inne moje kolekcje z ręcznie robionymi notesami i albumami na inne okazje.Twój pierwszy Roczek Adrianko

Album


Album wykonany ręcznie metodą scrapbokingu. Jest retrospekcją z najważniejszych chwil z pierwszego roku życia Adrianki. Od narodzin poprzez pierwszą kąpiel, pierwszy spacer aż do pierwszych urodzin. Pod zdjęciami jest miejsce na tagi i własne zapiski rodziców. Album wykonany jest z tektury introligatorskiej 3 mm, ozdobiony najwyższej jakości papierem do scrapbokingu. Dodatkami są stemple, zawieszki, kwiaty, wstążki.  Ramka na okładce albumu lekko  unosi się w celu wsunięcia zdjęcia dziecka.Wymiary 18,5 x 18,5 10 kart do kompletu pudełko.Sprzedane
zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk