Kolekcja: by pamiętać o dzieciństwie malucha Artysta: Pracownia Craft Corner
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Ręcznie robione albumy dla dzieci z okazji skończenia I roczku roczku i innych ważnych okazji.  Dobre jako prezent dla mamy z okazji urodzenia dziecka, na  urodzinowy malucha także jako pamiątka chrztu.Taki album pozwala na zatrzymanie, uwiecznienie ulotnych chwil. Czas płynie, dzieci rosną, nabywają nowych umiejętności. Warto zatrzymać te chwile nie tylko w pamięci ale także na kartach albumu. Aby do nich powracać, pokazywać, wspominać.

Zobacz inne moje kolekcje z ręcznie robionymi notesami i albumami na inne okazje.Sebastianowi

Album


Album wykonany ręcznie metodą scrapbookingu, z użyciem specjalistycznych papierów do scrapbookingu polskich projektantek. Album dla Sebastiana ma wymiar 25x25. Oprócz okładki z tektury introligatorskiej posiada 10 zbindowanych metalowym drutem kart. Na kartach mieszczą się 2 zdjęcia w formacie 9x13- w sumie 40 fotografii Album jest utrzymany w klimacie dziecięcym.Pod zdjęciami mieszczą się "schowki" na zapiski rodziców. W komplecie pudełko , oraz kartka Pamiątka Chrztu Świętego.Sprzedane


Opinia klienta:

Bardzo ładny album. Delikatny, a jednocześnie ozdobny. Idealny jak dla maluszka. Dziękuję.

(katarzyna, piaseczno)

« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk