Kolekcja: Anioł wiedział mi powiedział... Artysta: Renata Swiercz
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Anioł w potrzebie poda Ci rękę, Anioł podpowie w największej udręce,  Anioł stanie w Twojej obronie, Anioł też stanie w ostatniej odsłonie Anioł pomaga Tobie na ziemi, Anioł osłoni przed kolcami cierni,  Anioł to dusza, co w Tobie wzrusza, dźwięczne strun życia brzmienie Ty tylko słuchaj, nadstawiaj ucha, eteryczne wyczuwaj tchnienie. Oczy to serce, serce to dusza. Anioł to wszystko w Tobie porusza. Chcesz być i Ty takim Aniołem? Pomagać ludziom na ziemskim padole.  Wystarczy tylko kropla słodyczy,  z serca i duszy to wszystkich tyczy.

Tytuł anioła to motto, cytat bądź inspirująca sentencja. Tu nie znajdziesz dwóch identycznych aniołów!
Dobrze widzi się tylko sercem

Anioł


Anioł przewodnik, wskazujący dobrą drogę wykonany na świerkowej desce, techniką decoupage w połączeniu z techniką własną. Praca wykończona lakierem matowym. Pomyśl jak mało trzeba, abyś mógł mieć swojego anioła. Może będzie Ci szeptał dobre rady. Wymiary 16 x 13,5  cmSprzedane


Opinia klienta:

Anioł jest subtelny, piękny w swojej prostocie, przywołuje skojarzenia z renesansowymi malowidłami. Wspaniale prezentuje się wśród moich dębowych mebli. Czterolistna koniczynka to niezwykle sympatyczna niespodzianka. Dziękuję i pozdrawiam.

(Anna, Lubin)

« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk