Kolekcja: Anioł wiedział mi powiedział... Artysta: Jasmin
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Anioł w potrzebie poda Ci rękę, Anioł podpowie w największej udręce,  Anioł stanie w Twojej obronie, Anioł też stanie w ostatniej odsłonie Anioł pomaga Tobie na ziemi, Anioł osłoni przed kolcami cierni,  Anioł to dusza, co w Tobie wzrusza, dźwięczne strun życia brzmienie Ty tylko słuchaj, nadstawiaj ucha, eteryczne wyczuwaj tchnienie. Oczy to serce, serce to dusza. Anioł to wszystko w Tobie porusza. Chcesz być i Ty takim Aniołem? Pomagać ludziom na ziemskim padole.  Wystarczy tylko kropla słodyczy,  z serca i duszy to wszystkich tyczy.

Tytuł anioła to motto, cytat bądź inspirująca sentencja. Tu nie znajdziesz dwóch identycznych aniołów!
Nie ma zwycięstwa, które by trwało.

Anioł


Barokowe aniołki o pełnych kształtach wykonane na olchowej desce, techniką decoupage w połączeniu z techniką własną. Praca wykończona lakierem matowym. Lekka i świetlista aura którą tworzą, dodaje wnętrzom romantycznego klimatu. Za wykonaniem tych aniołów stoi człowiek nie maszyna.


Anioł, którym obdarowujemy innych, często wyraża nasze najlepsze intencje wobec danej osoby. Obrazek anioła możemy podarować na dobre zdrowie lub na szczęście.Wymiary 18 x 18 cm.Cena: 67 zł
Niższa cena
Przesyłka - Poczta Polska: 0.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 0.00 zł
Kupuję

Do schowka
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk