Kolekcja: by pamiętać o dzieciństwie malucha Artysta: Pracownia Craft Corner
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Ręcznie robione albumy dla dzieci z okazji skończenia I roczku roczku i innych ważnych okazji.  Dobre jako prezent dla mamy z okazji urodzenia dziecka, na  urodzinowy malucha także jako pamiątka chrztu.Taki album pozwala na zatrzymanie, uwiecznienie ulotnych chwil. Czas płynie, dzieci rosną, nabywają nowych umiejętności. Warto zatrzymać te chwile nie tylko w pamięci ale także na kartach albumu. Aby do nich powracać, pokazywać, wspominać.

Zobacz inne moje kolekcje z ręcznie robionymi notesami i albumami na inne okazje.Pierwszy Roczek Kacperka

Album


Wykonany ręcznie technika scrapbookingu album.Z wykorzystaniem najwyższej jakości papierów. Album składa się z 10 kart o wymiarach 20 x 20. Układ kart jest krótką historią Kacpra, ma to być pamiątka z tych najważniejszych chwil z pierwszych miesięcy Jego życia.Album jest barwny, ozdobiony stemplami, zawieszkami, tekturowymi wycinankami. Na okładkach wewnątrz mieszczą się skrytki na zapiski. Piękny prezent. W komplecie pudełko. Sprzedane
zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Album jest cudowny:) zdjęcia nie oddają w pełni jego wyglądu:) Myślę, że rodzice będą mile zaskoczeni takim prezentem dla małego brzdąca. Dziękuję jeszcze raz za wykonanie :)

(Dominika, Wadowice)

« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk