Kolekcja: by pamiętać o dzieciństwie malucha Artysta: Pracownia Craft Corner
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Ręcznie robione albumy dla dzieci z okazji skończenia I roczku roczku i innych ważnych okazji.  Dobre jako prezent dla mamy z okazji urodzenia dziecka, na  urodzinowy malucha także jako pamiątka chrztu.Taki album pozwala na zatrzymanie, uwiecznienie ulotnych chwil. Czas płynie, dzieci rosną, nabywają nowych umiejętności. Warto zatrzymać te chwile nie tylko w pamięci ale także na kartach albumu. Aby do nich powracać, pokazywać, wspominać.

Zobacz inne moje kolekcje z ręcznie robionymi notesami i albumami na inne okazje.Życie cudem jest

Album scrapbooking


Album Magdy w kształcie domku. Myślą przewodnią jest życie-miłość. Ozdobiony jest techniką scrapbookingu z użyciem najwyższej jakości papierów do scrapbookingu.Album spięty jest metalowymi kółkami. Posiada 5 kart w kształcie domku i jedna w kształcie taga. Pod każdym zdjęciem znajduje się miejsce na tag i ważne, intymne zapiski rodziców Madzi, której życie jest dla nich darem. Ozdobnikami w albumie są stemple, kwiaty, perłowe kropki. Doskonały prezent dla rodziców na utrwalenie tych ważnych dla nich chwil.Sprzedane
zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk