Kolekcja: młodej parze Artysta: Pracownia Craft Corner
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Dzień w którym dwoje ludzi ślubuje sobie miłość , wierność jest jedynym, niepowtarzalnym dniem. Dniem w którym dwie drogi łączą się w jedną wspólną drogę. Warto zadbać o to aby te chwile zostały utrwalone w postaci Księgi Gości lub też Albumu Ślubnego na zdjęcia z tego dnia.Jest to pamiątka na lata. Wszystkie wykonywane są ręcznie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Prace te są małymi dziełami sztuki, niepowtarzalnymi, wyjątkowymi. Są autorskimi pomysłami, w których tworzenie wkładam ogrom serca. Tak aby radość tworzenia odcisnęła ślad na każdym przedmiocie.
Santiago & Ana

Album Ślubny


Wykonany ręcznie album ślubny. Bazą jest tektura introligatorska, papier gnieciony oraz specjalistyczny papier do scrapbookingu.Ozdobą w tym albumie jest srebrna taśma, stemple o tematyce ślubnej, a także tekturowe elementy, ramki potraktowane iskrzącym pudrem - który nadaje elegancji . Wewnątrz okładek znajduje się zamykana kieszonka na drobne zapiski oraz na płytę CD. Wymiary 20x20 . W środku 10 kart, a wszystko spięte metalowymi kółkami. W komplecie kartka oraz pudełko.Sprzedane
zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Rewelacja! W rzeczywistości lepiej niż na zdjęciu! Kontakt i obsługa na 6+ :)polecam! Dziękuję!!!

(Agnieszka, Pyzdry)

« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk