Kolekcja: zatrzymać chwilę Artysta: Pracownia Craft Corner
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Albumy wykonane  w technice scrapbookingu. Album pozwala na zatrzymanie, uwiecznienie ulotnych chwil. Czas płynie, dzieci rosną, nabywają nowych umiejętności. Warto zatrzymać te chwile nie tylko w pamięci ale także na kartach albumu. Aby do nich powracać, pokazywać, wspominać.
Na 70 urodziny

Album


Wykonany ręcznie metodą scrapbookingu album- księga o wymiarach 30 x 30 . Mieszcząca w sobie 11 klejonych kart. Grzbiet ozdobiony brązową skórą. Do ozdoby użyłam specjalistycznego papieru. Każda kartka, każde zdjęcie przeszyte maszynowo- co jest dodatkowym elementem ozdobnym. Album mieści w sobie nie tylko duża ilość zdjęć ale także wszelkiego rodzaju pamiątki, dyplomy, odznaczenia, laurki od wnuków. W komplecie pudełko. Sprzedane
zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Jestem ogromnie wzruszona i zadowolona, album jest przepiękny:))))) Te wszystkie schowki i rozmieszczenie zdjęć jest fantastyczne. Nie mogę się od niego oderwać, wszystko jest idealne. Serdecznie polecam artystkę Rybiooką, która do zamówienia podchodzi indywidualnie, z dużym zaangażowaniem i dzięki temu powstają niepowtarzalne, osobiste prezenty.

(Romualda, Opole)

« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk