Kolekcja: dla każdego coś ładnego Artysta: ewka
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Na kominku czy komodzie ręczne prace teraz w modzie. Ściany również chcą być modne... Wszystkie miejsca tego godne. Przedmioty ręcznie malowane, ozdabiane techniką decoupage, shabby chic.

                                     Zapraszam

Ceny za wysyłkę podane są za pojedyncze przedmioty. W przypadku chęci zakupu większej ilości prac (butelki) proszę o kontakt celem ustalenia kosztów przesyłki.
Zobacz co mam w środku.

Szkatułka


Drewniany kuferek ręcznie bejcowany, malowany i ozdobiony. Styl w jakim został pomalowany nadaje mu indywidualnego charakteru. Zabezpieczony wieloma warstwami lakieru akrylowego. Jaśniejszy niż na zdjęciu.Wymiary12,5cm x 9,5cm x 10cm w najwyższym miejscu.Uroczy przedmiot dla małej czy \"dużej\" panienki.Sprzedane


Opinia klienta:

Co prawda nie wiem jak skrzynka wygląda, bowiem jest przepięknie zapakowana w ozdobny papier, ale wierzę, że to co jest w srodku jest przepiękne : ) Dziękuję za szybką i profesjonalną wysyłkę. Zdrowzch i pogodnzch swiat. 

(Kinga, Chorzów)

« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk