Kolekcja: zatrzymać chwilę Artysta: Pracownia Craft Corner
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Albumy wykonane  w technice scrapbookingu. Album pozwala na zatrzymanie, uwiecznienie ulotnych chwil. Czas płynie, dzieci rosną, nabywają nowych umiejętności. Warto zatrzymać te chwile nie tylko w pamięci ale także na kartach albumu. Aby do nich powracać, pokazywać, wspominać.
40 Rocznica Ślubu

Album


Elegancki album wykonany ręcznie metodą scrapbookingu, z wykorzystaniem specjalistycznych papierów polskich projektantek. W album o wymiarach 20cm x 20 cm, 6 kartach czyli 12 stronach mieści się 27 zdjęć o różnej wielkości. Album spięty metalowymi kółkami. Zdjęcia w albumie przeszyte maszynowo. W albumie znajdują się schowki na karteczki z luźnymi zapiskami, a także sentencje dotyczące małżeństwa. Całość prezentuje się bardzo elegancko. W komplecie pudełko. Bardzo dziękuję za możliwość wykonania tego albumu.Sprzedane
zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Prawdziwe dzieło sztuki , które w rzeczywistości wygląda 100 razy piękniej..Jestem bardzo wzruszona wzruszona i zadowolona, album jest śliczny:))))) Różne schowki , sentencje. Bardzo polecam artystkę Rybiooką, każde zamówienie traktuje indywidualnie, z dużym zaangażowaniem .Wspaniały kontakt, szybka wysyłka i dostawa.

(Justyna, Człuchów)

« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk