Kolekcja: zatrzymać chwilę Artysta: Pracownia Craft Corner
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Albumy wykonane  w technice scrapbookingu. Album pozwala na zatrzymanie, uwiecznienie ulotnych chwil. Czas płynie, dzieci rosną, nabywają nowych umiejętności. Warto zatrzymać te chwile nie tylko w pamięci ale także na kartach albumu. Aby do nich powracać, pokazywać, wspominać.
40 Urodziny

Album


Wykonany ręcznie metodą scrapbookingu album na 40 urodziny. Klejony techniką introligatorską mieści w sobie 15 kart czyli 30 stron o rozmiarze 20 x 20. Na kartach mieszczą się zdjęcia 10 x 15 a także 9x6. Różnorodność taka pozwoliła na zamieszczenie większej ilości zdjęć w albumie. Każda strona w albumie jest przeszyty maszynowo, każde zdjęcie. Pod zdjęciami jest możliwość schowania kartki- taga z notatkami, wspomnieniami. Na ostatniej stronie znajduje się karta z miejscem na życzenia dla jubilata. Okładka w albumie jest skórzana. Do kompletu pudełko. Sprzedane
zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Dziękuję bardzo za piękny Album. Realizacja dzieła przerosła moje oczekiwania. Jest w nim tyle duszy i klimatu, który chciałam uzyskać, że mąż powinien być zachwycony. Dostanie prezent w sobotę na urodziny. Dziękuję serdecznie za artystyczne zrealizowanie mego "scenariusza", przedstawiającego 40 lat życia mego męża. Gorąco polecam wszystkim, którzy pragną ożywić zatrzymane w kadrze chwile. 

(Joanna, Inowrocław)

« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk