Kolekcja: by pamiętać o dzieciństwie malucha Artysta: Pracownia Craft Corner
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Ręcznie robione albumy dla dzieci z okazji skończenia I roczku roczku i innych ważnych okazji.  Dobre jako prezent dla mamy z okazji urodzenia dziecka, na  urodzinowy malucha także jako pamiątka chrztu.Taki album pozwala na zatrzymanie, uwiecznienie ulotnych chwil. Czas płynie, dzieci rosną, nabywają nowych umiejętności. Warto zatrzymać te chwile nie tylko w pamięci ale także na kartach albumu. Aby do nich powracać, pokazywać, wspominać.

Zobacz inne moje kolekcje z ręcznie robionymi notesami i albumami na inne okazje.Brzuszek pełen niespodzianek

Album z ciązy


Wspaniała pamiątka z okresu tak ważnego dla rodziców, album z okresu ciąży.Wykonany ręcznie metodą scrapbookingu przy użyciu papierów specjalistycznych, polskiego pochodzenia. Album składa się z 5 kart,oraz okładek. Z każdą kartą rośnie brzuszek. W albumie znajduje się 17 zdjęć USG oraz dodatkowo zdjęcia rodziców z ważnych wydarzeń tego okresu a także zdjęcia z pierwszych chwil dziecka. Tagi, schowki, przeszycia, stemple wszystko znajduje się wewnątrz albumu.Sprzedane
zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk