Kolekcja: młodej parze Artysta: Pracownia Craft Corner
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Dzień w którym dwoje ludzi ślubuje sobie miłość , wierność jest jedynym, niepowtarzalnym dniem. Dniem w którym dwie drogi łączą się w jedną wspólną drogę. Warto zadbać o to aby te chwile zostały utrwalone w postaci Księgi Gości lub też Albumu Ślubnego na zdjęcia z tego dnia.Jest to pamiątka na lata. Wszystkie wykonywane są ręcznie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Prace te są małymi dziełami sztuki, niepowtarzalnymi, wyjątkowymi. Są autorskimi pomysłami, w których tworzenie wkładam ogrom serca. Tak aby radość tworzenia odcisnęła ślad na każdym przedmiocie.
Mamo, Tato...

Podziękowania


Wykonane ręcznie metodą scrapbookingu podziękowania dla rodziców. Wykorzystano specjalistyczne papiery. Wewnątrz 6 kart z myślami jakie Młoda Para chce przekazać rodzicom. W komplecie pudełko wykonane techniką introligatorską, eleganckie, solidne.Sprzedane
zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Fantastycznie wykonano nasze podziękowania dla rodziców!! Jesteśmy przekonani że takie podziękowania będą wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju co czyni unikalnych.pl rzeczywiście unikalnymi! Na pewno nie raz skorzystamy z bogatej oferty unikalnych.pl i ich pełnego profesjonalizmu w podejściu do klienta i wykonania zamówienia;)

(agnieszka, katowice)

« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk