Kolekcja: młodej parze Artysta: Pracownia Craft Corner
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Dzień w którym dwoje ludzi ślubuje sobie miłość , wierność jest jedynym, niepowtarzalnym dniem. Dniem w którym dwie drogi łączą się w jedną wspólną drogę. Warto zadbać o to aby te chwile zostały utrwalone w postaci Księgi Gości lub też Albumu Ślubnego na zdjęcia z tego dnia.Jest to pamiątka na lata. Wszystkie wykonywane są ręcznie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Prace te są małymi dziełami sztuki, niepowtarzalnymi, wyjątkowymi. Są autorskimi pomysłami, w których tworzenie wkładam ogrom serca. Tak aby radość tworzenia odcisnęła ślad na każdym przedmiocie.
Ptaszyny

Mini album- kartka


Mini album- kartka ręcznie wykonany z najwyższej jakości papierów do scrapbookingu.

Album mieści w sobie 10 wskazówek dla Nowożeńców. Wskazówki te jak drogowskazy przypominają o rzeczach prostych- najważniejszych w naszym życiu. Niniejszy album może być równocześnie kartką. Wewnątrz znajduje się 10 wskazówek oraz kartą z miejscem na dedykację. Całość spięta metalowymi sprężynami.

Na okładce istnieje możliwość personalizacji. Wymiary 20,5 cm x 15 cm. W komplecie pudełko, które również można spersonalizowane.Sprzedane
zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk