Kolekcja: by pamiętać o dzieciństwie malucha Artysta: Pracownia Craft Corner
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Ręcznie robione albumy dla dzieci z okazji skończenia I roczku roczku i innych ważnych okazji.  Dobre jako prezent dla mamy z okazji urodzenia dziecka, na  urodzinowy malucha także jako pamiątka chrztu.Taki album pozwala na zatrzymanie, uwiecznienie ulotnych chwil. Czas płynie, dzieci rosną, nabywają nowych umiejętności. Warto zatrzymać te chwile nie tylko w pamięci ale także na kartach albumu. Aby do nich powracać, pokazywać, wspominać.

Zobacz inne moje kolekcje z ręcznie robionymi notesami i albumami na inne okazje.Marcel

Album


Wykonany ręcznie metodą scrapbookingu album, z najwyższej jakości papierów polskich projektantek. Album spięty jest metalowymi białymi sprężynami, wielkość 25 x 25. Wewnątrz 10 kart mieszczących 40 fotografii.Całość podzielona na ważne wydarzenia z życia Marcela i Jego rodziców ozdobionych dziecięcymi motywami.Sprzedane
zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Bardzo przepiękny, starannie wykonany album. Idealny jak dla maluszka, będzie doskonałym prezentem na roczek. Dziękuję za wykonanie ;-)

(KLAUDIA, DĘBINIEC)

« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk