Kolekcja: pierwsza komunia święta Artysta: maenia
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Kolekcja wykonana z białego kordu, techniką frywolitki z drobnymi koralikami. Śliczne ozdoby na głowę dziewczynki i świeczkę komunijną. Do każdego wianuszka można oczywiście doczepić gałązki świeżej mirty. Zamówienie będzie wysłane w bezpiecznej kopercie. A tuż przed Wielkim Dniem można kwiatki nieznacznie obrócić na pręciku owiniętym białą wstążeczką.
Mini

aplikacja


12 sztuk aplikacji kwiatowych do samodzielnego doszycia lub do przymocowania do spinki. Rozmiar kwiatka to ok 2,5 cm szerokości. Wykonany z kordu koloru białego techniką frywolitki. Centralnie umieszczona perełka dodaje uroku.Aplikacja składa się z 2 warstw połączonych ze sobą na stałe. Górna warstwa to pięciopłatkowy kwiatek o gładkich brzegach, dolną stanowi drugi kwiatuszek lecz o brzegach płatków pikotkowych. Na zdjęciach dodatkowych są utrwalone obie warstwy osobno. Każdy kwiatek posiada 2 niteczki do doszycia do dowolnego materiału.Przy zakupie istnieje możliwość na życzenie klienta wymieszania kwiatków z serii mini.Cena: 31 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 10.00 zł
Kupuję

Do schowka
zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk