Kolekcja: młodej parze Artysta: Pracownia Craft Corner
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Dzień w którym dwoje ludzi ślubuje sobie miłość , wierność jest jedynym, niepowtarzalnym dniem. Dniem w którym dwie drogi łączą się w jedną wspólną drogę. Warto zadbać o to aby te chwile zostały utrwalone w postaci Księgi Gości lub też Albumu Ślubnego na zdjęcia z tego dnia.Jest to pamiątka na lata. Wszystkie wykonywane są ręcznie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Prace te są małymi dziełami sztuki, niepowtarzalnymi, wyjątkowymi. Są autorskimi pomysłami, w których tworzenie wkładam ogrom serca. Tak aby radość tworzenia odcisnęła ślad na każdym przedmiocie.
Już teraz wiem.....

Album


Wykonany ręcznie techniką scrapbokingu album.Wymiary albumu 15,5cm x 19,5 cm. Twarda tekturowa oprawa, spięta czarną metalową sprężyną. Album ozdobiony jest papierem specjalistycznym, polskiej produkcji. W albumie jest 6 kart czyli 12 stron , które mogą zmieścić maksymalnie zdjęcie o wymiarach 10 x 15 lub mniejsze.Jest to doskonały prezent dla Młodej Pary, chłopaka, męża.Zapraszam do zakupów. Na życzenie klienta, za dopłatą, mogę wykonać eleganckie, introligatorskie etui.Sprzedane
zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk