Kolekcja: młodej parze Artysta: Pracownia Craft Corner
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Dzień w którym dwoje ludzi ślubuje sobie miłość , wierność jest jedynym, niepowtarzalnym dniem. Dniem w którym dwie drogi łączą się w jedną wspólną drogę. Warto zadbać o to aby te chwile zostały utrwalone w postaci Księgi Gości lub też Albumu Ślubnego na zdjęcia z tego dnia.Jest to pamiątka na lata. Wszystkie wykonywane są ręcznie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Prace te są małymi dziełami sztuki, niepowtarzalnymi, wyjątkowymi. Są autorskimi pomysłami, w których tworzenie wkładam ogrom serca. Tak aby radość tworzenia odcisnęła ślad na każdym przedmiocie.
W dniu ślubu

Album


Wykonany techniką introligatorską album, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów.Album jest klejony. Rogi albumu zabezpieczone metalowymi narożnikami.Wymiary albumu 22,5x13,5 czyli pozwala to na umieszczenie 16 zdjęć 10x15 lub więcej w mniejszym formacie. Album na okładce ma zloty motyw pary ślubnej, a także miejsce na personalizację, sentencję, kwiaty- wszystko do uzgodnienia.Na życzenie klienta za dodatkową opłatą wykonam ozdobne etui.Jest to niebanalny prezent, zapraszam do zakupów.Sprzedane
zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk