Kolekcja: dla każdego coś ładnego Artysta: ewka
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Na kominku czy komodzie ręczne prace teraz w modzie. Ściany również chcą być modne... Wszystkie miejsca tego godne. Przedmioty ręcznie malowane, ozdabiane techniką decoupage, shabby chic.

                                     Zapraszam

Ceny za wysyłkę podane są za pojedyncze przedmioty. W przypadku chęci zakupu większej ilości prac (butelki) proszę o kontakt celem ustalenia kosztów przesyłki.
Anioł na kawałku brzozy

dekoracja, obrazek


Dekoracja stojąca (stabilna), na drewnie brzozowym z zachowaną spodnią warstwą kory. Patynowana, ręcznie malowana i ozdobiona decoupage. Stylizowana na starą, efektu dodaje widoczna faktura drewna - zdjęcie ostatnie. Zabezpieczona starannie lakierem mat. Tył bejcowany.Może być również ozdobą wiszącą (po zamówieniu proszę o kontakt).Niebanalna dekoracja na komodę czy kominek, lub pomysł na prezent. Dobrze się prezentuje w każdym pomieszczeniu.Wymiary: szer. 20cm, wysokość 24cmSprzedane


Opinia klienta:

Aniołek przepiękny, niezwykle udane zdjęcie i tak nie oddaje w pełni jego uroku. Będzie idealnym prezentem z okazji Chrztu Świętego. Serdecznie pozdrawiam Artystkę

(Aleksandra, Warszawa)

« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk