Kolekcja: aniołek ... z pasją Artysta: magosza
zobacz wszystkie kolekcje »
  W dniach od 15.09 .2023 - do 07.10.2023 będę nieobecna.

Pracowite aniołki posiadają różnorodne zainteresowania, fach i umiejętności. Zapraszam do powiększania kolekcji o Państwa pomysły.

TU znajdziesz anioły ślubne ::  TU aniołki dla każdego, na każdą okazję i bez okazji :: TU anioły dla gości :: TU anioły z dedykacjamiMam Twoją ósemkę! ....aniołek stomatologiczny

anioł


...Straszny gabinet w nim straszne rzeczy I straszny lekarz co zęby leczy, Lecz powiedz proszę czy nie jest grzechem, Abyś ty straszył czarnym uśmiechem? Dentysta nie jest taki ponury, Wyleczy w zębach powstałe dziury. A gdy za zęby twoje się bierze, To zrobi wszystko byś śmiał się szczerze…Aniołek w niebieskim kitlu, trzymający w dłoni straaaaszny sprzęt i zdrowego zęba - wykonany z masy solnej, zapakowany ozdobnie w woreczek z celofanu.Wielkość, bez zawieszki (sznurek konopny), ok 18-21 cm. Zapraszam Sprzedane
zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Piękne są anioły Tej Pani i nawet dentyst(k)a z Jej ręki miło się kojarzy :-) To świetne prezenty, a Artystka zasługuje na największe uznanie :-)

Cieszymy się, że anioły wywołały uśmiech i spełniły Pani oczekiwania. Zadowolony klient napędza nas do dalszego działania i jeszcze większego anielskiego- małosolnego rozwoju.

(Aleksandra , Warszawa)

« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk