Kolekcja: zakochane aniołki Artysta: magosza
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Anielsko Zakochane na szczególne okazje: ślub, Walentynki i bez okazji by pomogły nam wyrazić swoje uczucia. Znaleźć tu można: zakochane pary, pary ślubne, pary z dedykacją.

TU znajdziesz anioły zawodowe :: TU aniołki dla każdego, na każdą okazję i bez okazji :: TU anioły dla gości :: TU anioły z dedykacjamiW bieli jest pięknie ... anioły ślubne lub jubileuszowe

anioł


Kolorowa para zakochanych aniołków, zapakowanych ozdobnie w woreczek z celofanu.Anioły wykonane są z masy solnej, termicznie utwardzane, malowane z tyłu zabezpieczone lakierem.Istnieje możliwością wpisania na sercu krótkiej dedykacji bądź imion osób zakochanych. Informację o dedykacji należy po złożeniu zamówienia przekazać mailem. Napis zostanie wykonany złotym reliefem. Dedykacja GRATIS.

  • Wielkość, bez zawieszki (sznurek konopny), ok 18-21 cm. Zapraszam
Sprzedane
zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Anioły przecudne! Z wielką przyjemnością przekazałam je Nowożeńcom :-) Mam nadzieję, że będą gwarancją szczęścia do końca życia! Przesyłka dotarła z prędkością światła, fantastycznie zapakowana. I jeszcze zawierała takie sympatyczne "gratiski" :-) Dziękuję Autorce i życzę wielu równie świetnych pomysłów!

(Aleksandra , Warszawa)

« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk