Kolekcja: kamyki malowane Artysta: Ajlla
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Nie istnieją dwa takie same kamyki, są jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne. Surowe i szare po naniesieniu motywu kolorowymi akrylowymi farbkami zmieniają swoje oblicze na jeszcze bardziej magiczne. Stają się dekoracyjnym drobiazgiem, niezobowiązującym prezentem po prostu przedmiotem, który cieszy oko i nie musi taki naprawdę niczemu służyć. Ich cel to wywoływanie pozytywnych emocji i wspomnień.

Informacja o terminie realizacji zamówień. W miesiącach czerwiec, lipiec i sierpień czas wysyłki zakupionych przedmiotów może wydłużyć się do 5 dni roboczych. Za utrudnienia bardzo przepraszam.


Komplet anielskich kamyków malowanych - dla uczniów od wychowawcy

kamień malowany


Barwny komplet kamyków ręcznie malowanych z motywami aniołków wykonany z okazji końca roku szkolnego. Motyw anioła jednostronny. Z drugiej strony ręcznie naniesiona dedykacja imienna. Motyw malowany trwałymi farbami akrylowymi. Zostały zabezpieczone bezwonnym lakierem wodnym. Kamyki dekoracyjnie zapakowane w przeźroczystą folię i ozdobione rafią. Do opakowanych kamyków został również dołączony wydruk z dedykacją.Sprzedane
zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Aniołki dotarły, są bardzo wdzięczne i bardzo mi się podobają. Dziękuję

(Agnieszka , Korzenna )

« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk