Kolekcja: szupa- biżuteria z koralików Artysta: Szupa
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Zapraszam serdecznie do obejrzenia ręcznie wyplatanej biżuterii, którą tworzę z drobnych szklanych koralików, minerałów, perełek i nie tylko. Biżuterii oryginalnej, niepowtarzalnej, w którą wkładam dużo serca.
Konwalijki październikowe

naszyjnik


Drobne kwiatki konwalijek zostały wyplecione w całości ręcznie i umieszczone na koralikowym liściu. Cała kompozycja zawisła na długim łańcuszku wyplecionym z koralików toho w kolorze olive green. Łańcuszek posiada dodatkowo łańcuszek przedłużający dzięki czemu można swobodnie dopasować go na dowolną długość. Szerokość listka z konwalijkami to około 3cm.Sprzedane
zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Otrzymałam tuż przed swoimi październikowymi urodzinami równie październikowe konwalijki. Są starannie wykonane i zapakowane. Wewnątrz opakowania znalazłam liścik z instrukcją użytkowania oraz podziękowanie. Małe rzeczy, ale cieszą. Jestem zadowolona. Pozdrawiam autorkę i podziwiam Jej cierpliwość.

(Anita, Nisko)

« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk