Kolekcja: drzewa genealogiczne rodziny Artysta: Rozyka
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Coraz więcej ludzi chce dowiedzieć się czegoś o swoich korzeniach, zachować ciągłość tradycji, zyskać świadomość swego pochodzenia. Wiąże się z tym zwiększone zainteresowanie drzewami genealogicznymi.  Twoje drzewo genealogiczne zostanie namalowane zgodnie z Twoimi sugestiami w wybranej  technice malarskiej. Możesz zamówić drzewo z szarfami lub portretami. Format - wielkość pracy ustalany jest w zależności od liczby pokoleń oraz ilości członków rodu. Cena i termin wykonania zależy od formatu, stopnia skomplikowania obrazu. Aby zamówić drzewo genealogiczne należy przesłać potrzebne dane- schemat rodziny wykonany w edytorze tekstowym lub na stronie moikrewni.pl.  Chcesz zapytać lub zamówić drzewo genealogiczne Twojej rodziny - napisz. Zapraszam!
Drzewo genealogiczne z portretami i szarfą wieńczącą 0041

obraz na płótnie


Drzewo genealogiczne namalowane na płótnie. Obraz z portretami namalowanymi na podstawie zdjęć. Personalia na szarfach wykonane ozdobną pisanką. Portrety wpisują się w listowie. Format 100 x 70 cm. Tło - delikatne ecru. Pracę wysyłam solidnie zapakowaną Pocztą Polską z opcją "OSTROŻNIE".Opinia klienta:Otrzymałam drzewo genealogiczne. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Wszystko wykonane starannie, osoby na portretach są podobne do siebie w rzeczywistości. Każdy bez problemu może się rozpoznać. Uważam, że będzie to super prezent. I wszystko wykonane w terminie. Bardzo dziękuję. Myślę, że jeszcze skorzystam z Pani oferty i będę też polecała innym. (Joanna) Sprzedane
zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk