Kolekcja: srebrem oprawione Artysta: Agnaart
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Kolekcja składa się przede wszystkim z wisiorków, kolczyków i naszyjników wykonanych ze srebra 925 i 999 techniką "wire wrapping", co można przetłumaczyć jako "oplatanie drutem". Przy tworzeniu tej biżuterii wykorzystywane były również inne techniki metaloplastyczne i jubilerskie. W części przedmiotów srebro zostało zaoksydowane (tzn. przyciemnione). W srebrnej oprawie znalazły się przede wszystkim kamienie naturalne.
Abstrakcja wg J. Pollocka - duże srebrne kolczyki z hematytem i drewnem

kolczyki


Wszystkie elementy metalowe zrobione są ze SREBRA 925 oraz 999 (kolor: jasny srebrny). Srebro 999 to najwyższa próba srebra (czyli praktycznie czyste srebro). Kolczyki zostały wykonane przy użyciu techniki o nazwie wire-wrapping, stosowanej w tworzeniu biżuterii artystycznej. Rodzaj zapięcia: sztyfty z zatyczkami. Głównym elementem kolczyków są duże okrągłe elementy z jasnego DREWNA (średnica: 5.0cm). Po obu stronach znajduje się niebiesko-czarny wzór przypominający styl abstrakcyjnych obrazów słynnego amerykańskiego malarza XX wieku Jacksona Pollocka. Pollock tworzył swe niezwykłe wielkoformatowe prace rozchlapując farbę i kapiąc nią na rozłożone na podłodze płótno.  Poniżej sztyftów umieszczone zostały elementy z kamienia naturalnego - HEMATYTU. Są to drobne szare dyski oraz czarne kostki o odbijającej światło powierzchni. Co ciekawe, te ostatnie mają właściwości magnetyczne i przyciągają się, co widać na ostatnim zdjęciu. UWAGI O WYMIARACH I WADZE:Kolczyki te są naprawdę DUŻE (dokładne wymiary niżej) i zwracają uwagę zarówno rozmiarem, jak i oryginalnym wzorem. Ich waga (podana niżej) jest z pewnością większa niż w przypadku przeciętnych kolczyków kilkucentymetrowej długości. Dlatego polecam je osobom, które już nosiły kolczyki podobnych rozmiarów. Dla pewności można ich wymiary i wagę porównać z już posiadanymi kolczykami.WYMIARY:Całkowita długość kolczyka: ok. 7.0cm. Maksymalna szerokość kolczyka: ok. 5.0cm. Wielkość kostki kamienia: 6mm x 6mm x 6mm Waga jednego kolczyka (z zatyczką): ok. 7.3g.OPAKOWANIE:Kolczyki zostaną zapakowane w ozdobne PUDEŁECZKO ze wstążką. Tak opakowaną biżuterię można podarować jako prezent. Paragon wkładany jest razem z pudełkiem z biżuterią do kartonu wysyłkowego. Dołączana jest również wizytówka twórcy z informacją o materiałach, z których wykonana jest biżuteria.WYSYŁKA:Paczka polecona priorytetowa Poczty Polskiej, Paczkomaty InPost lub Kurier InPost. Po wysyłce Kupujący otrzyma od Galerii wiadomość z numerem przesyłki.Cena: 65 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 14.00 zł
Przesyłka - kurier: 14.99 zł
Przesyłka - Paczkomat: 11.99 zł
Kupuję

Do schowka
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk