Kolekcja: witamy miłych gości... Artysta: magosza
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Kolorowe aniołki - drobne prezenciki - podziękowanie dla Twoich gości… 

Ceny za wysyłkę aniołków podane są za określoną ilość sztuk podaną o opisach. W przypadku chęci zakupu większej ilości aniołków proszę o kontakt celem ustalenia kosztów przesyłki.

TU znajdziesz anioły ślubne :: TU anioły zawodowe :: TU aniołki dla każdego, na każdą okazję i bez okazji :: TU anioły z dedykacjami
Moja klasa ... aniołki z dedykacją

anioł


Komplet 21 kolorowych aniołków zapakowanych pojedynczo w woreczek z celofanu (12 chłopców  i 9 dziewczynek). Aniołki wykonane są z masy solnej, posiadają zawieszkę z dratwy, są termicznie utwardzane, ręcznie malowane, z tyłu zabezpieczone lakierem.Wielkość aniołka - ok. 11-13 cm.Sprzedane
zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Bardzo dziękuję za moje łobuzerskie aniołeczki. Są wykonane starannie i z dbałością o szczegóły, ciekawe kolorystycznie. Pewnie sprawią wiele radości obdarowanym. Aniołek, którego otrzymałam w prezencie poprawił mi humor. Polecam innym kupującym.

(Anita, Nisko)

« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk