Kolekcja: eksluzywne szopki bożonarodzeniowe Artysta: Margarita
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Szopki bożonarodzeniowe - wyjątkowa kolekcja ręcznie wykonanych szopek z pietyzmem i zadbaniem o najdrobniejsze szczegóły.

Szopka bożonarodzeniowa - osiem postaci i zwierzęta

maskotki


Unikalna szopka bożonarodzeniowa wykonana jest ręcznie na szydełku z bawełnianej włóczki z dbałością o najmniejszy szczegół. W skład szopki wchodzi 8 stabilnych postaci: Maryja z dzieciątkiem, Józef, Kacper, Melchior, Baltazar, dwóch pasterzy i Anioł. Towarzyszą im zwierzęta, takie jak: wielbłąd, osioł, baranek i klęczące bydlątko. Postacie można ustawić na załączonej podstawie z tłem, koloru brązowo - niebieskiego z naklejonymi złotymi gwiazdkami. Do kompletu dołączone są ledowe lampki na druciku o długości 3m zasilane bateriami (nie dołączone). Wymiary: podstawa: 24cm x 18 cm postacie: wysokość około 16 - 17 cm żłóbek: 9cm x 5,5,cm Jezusek:7 cm wielbłąd: 16 cm wysokość baranek: 11 cm osiołek: 8 cm bydlątko: 8cmCena: 1733 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 35.00 zł
Kupuję

Do schowka
zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk