Kolekcja: eksluzywne szopki bożonarodzeniowe Artysta: Margarita
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Szopki bożonarodzeniowe - wyjątkowa kolekcja ręcznie wykonanych szopek z pietyzmem i zadbaniem o najdrobniejsze szczegóły.

Szopka bożonarodzeniowa - Maryja z dzieciątkiem, Józef, Trzech Króli, wielbłąd i osiołek

maskotki


Szopka bożonarodzeniowa wykonana ręcznie na szydełku z bawełnianej włóczki. Maryja ubrana jest w sukienkę koloru morskiego, w rękach trzyma śpiącego Jezuska w białym beciku. Józef ubrany jest w jasno brązową sukmanę i zieloną kamizelkę. Towarzyszą im Trzej Królowie, którzy w rękach trzymają dary w małych szklanych buteleczkach. Towarzyszą im wielbłąd i osiołek. Tło szopki stanowi drewniana, brązowa podstawa i niebieskie tło ozdobione złotymi gwiazdkami. Do zestawu dołączony jest drucik z lampkami led, o długości 3m, zasilany bateriami (nie dołączone). Wymiary: Maryja - 20cm Józef - 20cm Jezusek - 10 cm wielbłąd - 18cm osiołek - 10cm, 7cm Trzej królowie - 21cm drewniana podstawa - 18cm x 24cm Cena: 945 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 25.00 zł
Kupuję

Do schowka
zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk