Kolekcja: wyprzedaż poszeweczki od mamusi i córeczki Artysta: KD
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Wiele kolorów, wiele wzorów, niepowtarzalność lub bardzo krótkie serie wytworów. Kolekcja powstała w wyniku potrzeb osoby w podeszłym wieku, a konkretnie nadmiaru wolnego czasu, obecnie dziewięćdziesięciolatki mojej MAMY. Podjęła mój pomysł tworzenia, w który bardzo mocno się zaangażowała. Od trzech lat wspólnie tworzymy to, co dziś prezentuję.

Tylko około 10% naszych ubrań poddawane jest recyklingowi. Postanowiłam przyłożyć swoją rękę do tego, by chociaż w śladowych ilościach to zmienić. Tworzymy wykorzystując metodę upcyklingu, czyli w skrócie, używanym przedmiotom dajemy nowe życie i zmieniamy ich cel przeznaczenia. W ten sposób ograniczamy zużycie wody i energii, dbamy o zmniejszanie się gór śmieci.

Większość naszej produkcji wykonywana jest z bawełny lub bawełny z domieszką akrylu, która jest bardzo dobrej jakości. Najczęściej nici odzyskuję z rzeczy wycofanych ze sprzedaży, jeszcze z metką. W procesie tworzenia wcześniej jest prana i poddana dezynfekcji. Polecamy kolorowe poszeweczki jednostronne ażurowe, których jedna strona to praca handmade na drutach, połączona jest z poszeweczką uszytą z tkaniny jedwabno-bawełnianej lub satyny. Poszeweczka z tkaniny jest tłem, czasem kontrastującym z kolorem bawełny lub dopasowanym kolorystycznie do części robionej na drutach. Całość zapina zamek bardzo ładnie wszyty.

Wszystko jest wynikiem naszej pracy. Ten projekt to moja praca i mój pomysł, w którym znaczącą rolę odgrywa moja MAMA. Kupujesz moje wyroby, oszczędzasz ze mną.
Ażurowa poszewka na poduszeczkę - ciepła brzoskwinka

poszewka


Wykonana z grubej bawełny, kolor nici róż, kolor poszewki z tkaniny brzoskwiniowy, rozmiar 40x40cm / +_ 1cm/. Sprzedaż bez wsadu, doradzam wsad o 5cm większy od wymiarów poszewki. Pranie najlepiej ręczne, dopuszczalne krótkie mechaniczne w temperaturze do 30 stopni. Prasowanie w niskich temperaturach.Jak powstają poszewki czytaj w nagłówku kolekcji - góra strony.Cena: 38 zł
Niższa cena
Przesyłka - Poczta Polska: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk