Kolekcja: wieczny jeans w wielu aranżacjach Artysta: KD
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Kolekcja zawiera autorskie pomysły związane z powtórnym wykorzystaniem jeansu /upcykling/. Jeans łączę z innymi tkaninami lub elementami wykonanymi ręcznie na drutach z nici bawełnianych. Wszystko jest wynikiem ręcznej pracy handmade. Użyte materiały piorę, dezynfekuję i zużywam do tworzenia m.in. tego, co proponuję Państwu. Są to pojedyncze wyroby, których nigdzie więcej nie ma. Mogą być podobne ale nie takie same. Doskonałe na prezent. Kupując moje wyroby, wspólnie chronimy środowisko. Polecam gorąco.
Mała shopperka, torba na zakupy jeansowa z wstawką żakardową

torba


Shopperka wykonana handmade z jeansu /upcykling tylko jeans/. Torba czarna z parcianą rączką o długości 37 cm każda oraz podszewką. Dwie jednakowej wielkości kieszenie, wstawka ze złotą nitką, szycia także złotą nicią. Druga strona zdobiona dwoma serduszkami 28. Wymiary wysokość 30 cm, szerokość 35 cm. Dopuszczalne pranie mechaniczne. Znakomita zamiast torebki lub na drobna zakupy lub drobiazgi dziecięce. Również dla studentki na zajęcia. DOSKONAŁA NA PREZENT. Jedna taka. Razem chronimy środowisko.Sprzedane
zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk