Kolekcja: czapki, czapy, czapeczki, czapunie Artysta: KD
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Przyszedł ten czas, by nałożyć czapkę na głowę. Przygotowałam tę kolekcję, mimo że wyjątkowo łaskawa aura nie dawała nam powodów by o nich myśleć. Cały wrzesień był z letnimi temperaturami. Moje czapki, które polecam Państwu, to wiele kolorów, wiele wzorów, niepowtarzalność formy. Wykonane z wełny, bawełny, moheru, włóczki. Wełnę pozyskałam z rzeczy z przeceny, z reklamacji, z wadami fabrycznymi, z wyprzedaży. Nici są bardzo dobrej jakości, często nie do zdobycia w sklepie. Po odzyskaniu prane i dezynfekowane. Gorąco polecam.
lekki moherowy miodowy szaliczek

szalik


Szalik moherowy w kolorze miodowym z białymi paskami z obu stron. Wykonany na drutach prawymi oczkami. Miękki nie gryzie. Wymiary: szerokość wysokość 27 cm, obwód do 110 cm. UWAGA! Można zestawić z lekką moherową czapeczką w szerokie paski oraz lekką moherową czapeczką w czapką w różne paski. Doradzam pranie ręczne, w temperaturze do 30 stopni.Gorąco polecam, niska cena. Kup, bo ktoś może CIĘ UBIEC.Cena: 39 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 16.00 zł
Kupuję

Do schowka
zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk