Unikalni.pl dzieciom ‑ charytatywny pokaz mody z udziałem gwiazd ekranu i polskich scen   (2021-12-13)

Znane polskie gwiazdy pojawiły się na charytatywnym pokazie mody „Gwiazdy dzieciom” w ręcznie robionych czapkach i szalikach z Unikalni.pl

Czas poprzedzający Święta to nie tylko szukanie prezentów dla bliskich i ogólna przedświąteczna krzątanina ale również to czas aby otworzyć się i pomóc innym. Charytatywne pokazy mody z udziałem gwiazd których pomysłodawczynią jest P. Hanna Głowacka stały się już tradycją. 11 grudnia niedaleko Grodziska Mazowieckiego, w niezwykłej, atmosferze odbyła się zimowa edycja charytatywnego pokazu mody „Gwiazdy dzieciom”."Gwiazdy dzieciom” to charytatywny pokaz mody, podczas którego gwiazdy show biznesu i inne znane osoby występują wspólnie z dziećmi potrzebującymi pomocy.
W iście świątecznej scenografii można było zobaczyć wschodzące dziecięce gwiazdki oraz już znanych prezenterów TV, aktorów i inne gwiazdy show biznesu.
Jak przystało na przedświąteczny okres, gwiazdy wystąpiły na białym dywanie otulonym szpalerem udekorowanych choinek.

W pokazie udział wzięli: Małgorzata Tomaszewska, Anna Powierza, Aleksandra Kostka, Magdalena Narożna, Maja Hyży, Anna Głogowska, Iwona Węgrowska, Karolina Pilarczyk, Katarzyna Ptasińska, Eliza Gwiazda, Karolina Motylewska, Agnieszka Wasilewska, Aleksander Sikora oraz Piotr Mróz.
Muzycznie pokaz ubogaciły występy: Iwony Węgrowskiej, Mai Hyży i Magdaleny Narożnej.
Na koniec pokazu na saniach wjechał św. Mikołaj- oczywiście z workiem prezentów.  Wspaniała atmosfera nie opuszczała zebranych do końca pokazu.
Ręcznie robione czapki i szale z kolekcji Unikalni.pl brały udział w tym zacnym przedsięwzięciu.
Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć małych modeli i modelki, uzupełnić stylizacje gwiazd i dzieci ręcznie robionymi czapkami i szalami.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Zdjęcia organizatora pokazu.

.


«« powrót

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk