Kolekcja: prześliczna panna młoda - kolekcja ślubna Artysta: Arabeska
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Każda kobieta marzy, aby podczas tego wyjątkowego dnia, jakim jest ślub być najpiękniejszą, jedyną i oczarować swoim urokiem nie tylko przyszłego małżonka, ale i wszystkich gości.Inspiracją do stworzenia tej niepowtarzalnej kolekcji jest zbliżający się ślub mojej siostrzenicy. Przedstawiam Państwu kolekcję ślubną, ręcznie robionych zestawów biżuterii, która doda uroku każdej Pannie Młodej. Kolekcja ślubna i wieczorowa.Pnącze ślubnych kwiatów

Komplet


Komplet biżuterii ślubnej składający się z naszyjnika, bransoletki, kolczyków oraz stroika do włosów. Całość jest wykonana z 2 mm koralików. Komplet dla Panny młodej, która chce podkreślić biel sukni, a jednocześnie przyciągnąć uwagę niebanalnymi dodatkami. • Naszyjnik to plecionka 3 mm opalizujących koralików w kształcie sznura, na których upięte są kolorowe kwiaty, połączone gałązką zielonego pnącza. Kwiaty wyplecione są z 2 mm koralików w kolorze bardzo delikatnego różu. Środek każdego kwiatka wypełniają koraliki czerwone, oraz mała czerwona perełka. Koraliki, z których wyplecione są kwiatki mają charakterystyczny metaliczny poblask. Obwód to 47 cm. Naszyjnik ma zapięcie na mały perełkowy guziczek.

 • Bransoletka to sznur wypleciony z 3 mm opalizujących koralików, na którym upięta jest zielona gałązka, oraz trzy kwiaty. Bransoletkę zakłada się na środkowy palec, tak jak rękawiczkę; a cała ozdoba kwiatów pięknie układa się na dłoni, prezentując cały jej urok. Bransoletka pięknie komponuje się z naszyjnikiem. Zapięcie regulowane na kilka czerwonych szklanych perełek, które są równocześnie pąkami kwiatów; oraz dwa zielone listki, które obejmują wybraną perełkę Długość bransoletki to 18 - 20cm.

 • Kolczyki wyplecione z 2mm koralików w kształcie kwiatków, pasujących do naszyjnika. Długość kolczyka bez antyalergicznego bigla to 7 cm.

 • Stroik- to zielona plecionka upięta na opalizującej pergoli, a następnie na grzebieniu. Plecionka wykonana, jako poplątane pnącze zielonych łodyżek i pąków oraz umieszczonego w centralnej części - kwiatka. Stroik pięknie komponuje się, jako ozdoba klasycznego koka.Cena: 260 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 260 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 15.00 zł
Przesyłka - kurier: 18.90 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

ślubna gałązka kwiatów

Komplet


Komplet biżuterii ślubnej składający się z naszyjnika, bransoletki, kolczyków oraz kokówek do włosów. Całość jest wykonana z 2mm koralików. Komplet dla Panny młodej, która chce podkreślić biel sukni, a jednocześnie przyciągnąć uwagę niebanalnymi dodatkami. • Naszyjnik to plecionka lodowych koralików w kształcie łańcuszka i trzech dużych listków, na których upięte są kolorowe kwiaty. Kwiaty wyplecione są z 2mm koralików w kolorze ecru i intensywnego różu. Ozdobę stanowią trzy duże kwiaty, oraz trzy pąki. Całość oplata gałązka listków w kolorze pistacjowej zieleni. Koraliki mają charakterystyczny perłowy efekt na powierzchni. Obwód to 48 cm. Naszyjnik ma zapięcie na mały perełkowy guziczek.

 • Bransoletka to zielona gałązka, upięta na lodowym łańcuszku, wykończonym dużym listkiem, na którym upięte są trzy pąki kwiatów. Bransoletka pięknie komponuje się z naszyjnikiem. Zapięcie na perełkowy guziczek, które jest zgrabnie ukryte pod kwiatkami. Długość bransoletki to 18 cm.

 • Kolczyki wyplecione z 2mm koralików w kształcie pąków kwiatków, pasujących do naszyjnika. Długość kolczyka bez antyalergicznego bigla to 4,5 cm.

 • Kokówki - to zestaw 7 długich szpilek. Trzy szpilki wykończone są 10 mm perłą w kolorze różu, zakończone plecionką w kolorze ecru, która przypomina delikatne pąki, cztery pozostałe wykończone 10 mm różową perełką i delikatnym akcentem z 2mm koralików w kolorze ecru. Długość szpilek 7 cm.Cena: 202 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 202 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 15.00 zł
Przesyłka - kurier: 18.90 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

ślubna plecionka z lilaków

Komplet


Komplet biżuterii ślubnej składający się z naszyjnika, bransoletki, kolczyków oraz kokówek do włosów. Całość jest wykonana z 2mm koralików w kolorze białym i pudrowego różu, kolorowy akcent stanowią zielone delikatne gałązki. • Naszyjnik to plecionka 2 mm białych koralików, która tworzy pergolę o szerokości 3 cm. Na pergoli upięte są gałązki lilaków w kolorze delikatnego pudrowego różu, połączone zielonymi gałązkami, oraz drobnymi akcentami z zielonych listków . Naszyjnik ma zapięcie na biały perełkowy guziczek. Przód naszyjnika układa się w ząbek. Obwód to 43 cm.

 • Bransoletkę tworzy plecionka białych koralików, upiętych w pergolę o szerokości 2cm, na której upięte są delikatne kwiatki lilaka, wykonane z 2mm szklanych perełek w kolorze pudrowego różu. Bransoletka pięknie komponuje się z naszyjnikiem. Długość bransoletki to 18 cm.

 • Kolczyki to miniaturkowa pergola z białych 2 mm koralików, na której upięta jest mała gałązka lilaka. Długość kolczyka bez antyalergicznego bigla to 4,5 cm.

 • Kokówki - to zestaw 7 długich szpilek. Trzy szpilki wykończone są 10 mm craclami w kolorze lodu, na których zawieszone są gałązki lilaka, cztery pozostałe wykończone 10 mm craclem i zielonymi listkami z 2mm szklanych koralików. Długość szpilek 7 cm.Cena: 195 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 195 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 15.00 zł
Przesyłka - kurier: 18.90 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

ślubne perły w kolorze ecru

Komplet


Komplet biżuterii ślubnej składający się z naszyjnika, bransoletki, kolczyków oraz kokówek do włosów. Całość wykonana jest ze szklanych perełek w kolorze ecru połączonych plecionką z 2mm szklanych lodowych koralików. • Naszyjnik wypleciony z perełek o średnicy 10, 6 i 4 mm, połączone 2 mm szklanymi koralikami w kolorze lodu. Naszyjnik ma zapięcie na szklany guziczek pasujący do całości. Długość to 45 cm.

 • Bransoletka wykonana tak samo jak naszyjnik z 10, 6 i 4 mm perełek, z lodowymi akcentami łączącymi całość. Długość 19 cm. Zapięcie na szklany guziczek w kolorze lodu.

 • Kolczyki wykonane z czterech perełek 10 mm, 8 mm, 6 mm i 4 mm. Połączonych 2mm koralikami w kolorze lodu Zawieszone na antyalergicznym biglu. Ich długość to 4,5 cm.

 • Kokówki - zestaw 7 kokówek długości 7 cm. Każda szpilka wykończona jest dużą 10 mm perełką w kolorze ecru, z małym akcentem lodu.Cena: 169 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 169 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 13.00 zł
Przesyłka - kurier: 18.90 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

ślubne białe perły

Komplet


Komplet biżuterii ślubnej składający się z naszyjnika, bransoletki, kolczyków oraz kokówek do włosów. Całość wykonana jest ze szklanych białych perełek połączonych plecionką z 2mm szklanych złotych koralików, co dodatkowo podkreśla kolor śnieżnej bieli. • Naszyjnik wypleciony z perełek o średnicy 10 i 6 mm, połączone 2 mm szklanymi koralikami w kolorze złotym. Naszyjnik ma zapięcie na szklany guziczek pasujący do całości. Długość to 41 cm.

 • Bransoletka wykonana tak samo jak naszyjnik z 10 i 6 mm perełek, ze złotymi akcentami łączącymi całość. Długość 18 cm. Zapięcie na szklany guziczek w kolorze lodu.

 • Kolczyki wykonane z jednej 10 mm i trzech 6 mm szklanych śnieżno białych perełek. Zawieszone na antyalergicznym biglu. Ich długość to 4 cm.

 • Kokówki - zestaw 10 kokówek długości 4,5 cm. Pięć szpilek wykończona jest trzema połączonymi perełkami wielkości 6 mm, które pasują do kompletu; Pięć wykończonych jedną dużą perełką, z małym akcentem złota.Cena: 169 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 169 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 13.00 zł
Przesyłka - kurier: 18.90 zł
Przesyłka - Paczkomat: 13.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Kryształowe ślubne kwiatki

Komplet


Komplet biżuterii ślubnej składający się z naszyjnika, bransoletki, kolczyków oraz kokówek do włosów. Zestaw został wykonany ze szklanych przeźroczystych falsetowanych perełek wielkości 4 mm i 8 mm, które imitują kryształ, oraz 2mm opalizujących koralików. • Naszyjnik tworzą ułożone w kwiatki przeźroczyste, kryształowe perełki, natomiast ich środek wypełnia perełka w kolorze ecru. Naszyjnik ma zapięcie na perełkę wielkości 8 mm pasującą do całości. Jego długość to 42 cm.

 • Bransoletka wykonana podobnie jak naszyjnik, długość to 18 cm. Zapinana na 8 mm perełkę w kolorze ecru.

 • Kolczyki tworzą kwiatki z 4 mm kryształowych perełek. Długość kolczyka to 5 cm bez antyalergicznego bigla.

 • Kokówki - w tym zestawie jest 7 szpilek długości 4,5 cm. Każda z nich wykończona jest 4mm kryształową perełką.Cena: 156 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 156 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 13.00 zł
Przesyłka - kurier: 18.90 zł
Przesyłka - Paczkomat: 13.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Urok ślubnej bieli

Komplet


Komplet biżuterii ślubnej składający się z naszyjnika, bransoletki, kolczyków oraz stroika do włosów. Całość jest wykonana z 2mm koralików w kolorze perłowej bieli oraz lodowego szkła. • Naszyjnik tworzą połączone łańcuszki: biały i lodowy, przeplatane białymi 6mm i różowymi 4 mm perełkami. Centralną ozdoba naszyjnika jest biały kwiatek z delikatnymi różowymi akcentami, oraz lodowe listki. Rozpiętość płatków kwiatka to 8 cm. Naszyjnik ma zapięcie na 10 mm szklana biała perełkę. Obwód naszyjnika to 44 cm.

 • Bransoletkę tworzą dwa łańcuszki lodowy i perłowo biały połączone perełkami w kolorze białym i różowym. Zapięcie na 10mm białą perełkę, długość bransoletki to 18,5 cm.

 • Kolczyki tworzą pąki kwiatków wyplatane z 2mm perłowo białych koralików. Środek kwiatka wypełnia biała 10 mm perełka oraz trzy 4mm różowe akcenty. Długość kolczyka bez antyalergicznego bigla to 5 cm.

 • Stroik do włosów to kwiatek , którego płatki tworzą rozetę o wielkości 8 cm. Środek kwiatka wypełnia 10mm biała perła, dodatkowym akcentem są pręciki zakończone różowymi 4mm perełkami. Do kwiatka przyczepione są wąsiki z delikatnej przeźroczystej żyłki, której nie widać na włosach, na niej przyczepione są białe i różowe 4 mm perełki. Całość upięta jest na przeźroczystym grzebieniu, który łatwo wpiąć we włosy.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

U artystki zamówiłam sporo kompletów ze wszystkich jestem zadowolona ale ten komplecik jest arcydziełem. W rzeczywistości dużo dużo ładniejszy niż na zdjęciu. Wychodząc w nim nie ma możliwości żeby nie zostać zaczepioną z uwagą że cudny. Polecam choć mam nadzieję, że nie za dużo klientek zakupi bo będę miała konkurencję :)

(Irena, Kraków)

ślubna klasyka pereł

Komplet


Komplet biżuterii ślubnej składający się z naszyjnika, bransoletki, kolczyków oraz kokówek do włosów. Całość wykonana jest z 8 mm szklanych perełek w kolorze ecru i delikatnego różu. • Naszyjnik tworzą przeplatające się na przemian różowe perełki i ecru, połaczone delikatnymi akcentami z 2 mm szklanych koralików w kolorze szklanego lodu. Naszyjnik ma zapięcie na szklany guziczek pasujący do całości. Długość to 47 cm.

 • Bransoletka wykonana tak samo jak naszyjnik z 8 mm perełek, z lodowymi akcentami łączącymi całość. Długość 18 cm. Zapięcie na szklany guziczek w kolorze lodu.

 • Kolczyki wykonane z 4 mm szklanych perełek w kolorze ecru i różowym. Zawieszone na antyalergicznym biglu. Ich długość to 5,5 cm.

 • Kokówki - zestaw 10 kokówek długości 4,5 cm. Każda szpilka wykończona jest trzema połączonymi perełkami wielkości 8 mm, które pasują do kompletu. W zestawie 5 szpilek w kolorze ecru i 5 różowych.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Delikatny gustowny komplet. Pani młoda wyglądała w nim jak laleczka. Oczywiście komplet jest odpowiedni na każdą okazję. Zdecydowanie polecam.

(Irena, Kraków)

Tęczowe ślubne serduszka

Komplet


Komplet biżuterii ślubnej ręcznie wyplatany ze szklanych 6 mm przeźroczystych perełek oraz 2 mm opalizujących koralików. Wyjątkowym akcentem tego zestawu są szklane serduszka wielkości 12mm, które w słońcu mienią się wszystkimi barwami tęczy. • Naszyjnik to plecionka koralików, która jest skromnym, aczkolwiek przyciągającym uwagę dodatkiem. Pięknym dodatkiem jest 5 tęczowych serduszek.Obwód naszyjnika to 42 cm. Naszyjnik ma zapięcie na szklany lodowy guziczek. • Bransoletka, wykonana podobnie jak naszyjnik, na której pięknie pobłyskuje 5 serduszek. Obwód bransoletki to 17,5 cm. Zapięcie na szklany guziczek, taki sam jak przy naszyjniku. • Kolczyki - ich długość to 16 cm, bez antyalergicznego bigla. Kolczyki tworzą 6 mm szklane perełki, 2 mm opalizujące koraliki, oraz kryształowe serduszka. • Kokówki - szpilki do włosów długie 7,5 cm wykonane z 14 mm szklanych przeźroczystych perełek. W komplecie są 4 sztuki długie, gdzie 2 sztuki dodatkowo mają zawieszone kryształowe serduszka; szpilki krótkie 4,5 cm wykonane są z 10mm szklanych przeźroczystych perełek. W komplecie 4 sztuki, z których 2 sztuki mają zawieszone kryształowe serduszka.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Delikatny subtelny komplecik. Przesyłkę otrzymałam błyskawicznie. W rzeczywistości dużo ładniejszy niż na zdjęciu serduszka mienią się w świetle przecudnie. Polecam.

(Irena, Kraków)

Perłowe ślubne grona

Komplet


Komplet biżuterii składający się z naszyjnika, bransoletki, kolczyków i kokówek. Wykonany ręcznie z śnieżno białych pereł wielkości od 4 mm do 10mm. • Naszyjnik tworzy łańcuszek wykonany z 2mm szklanych koralików w kolorze szklanego lodu, dający efekt delikatnego srebra, który wieńczy białe grono o długości 8 cm. Obwód naszyjnika to 47 cm. Naszyjnik ma zapięcie na szklany guziczek pasujący kolorystycznie do łańcuszka.

 • Bransoletka wykonana z białych pereł tworząca grono upięte na lodowej gałązce. Obwód bransoletki to 18 cm. zapięcie na szklany guziczek pasujący do gałązki.

 • Kolczyki - śnieżno białe grona upięte na lodowej gałązce. Długość kolczyka bez antyalergicznego bila to 9 cm.

 • Kokówki - szpilki do włosów wykończone 10mm białą perłą. W zestawie jest 5 długich 7,5 cm szpilek, oraz 5 krótkich 4,5cm.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Cudowny komplet na każdą okazję, przyciąga uwagę. Kolczyki dość ciężkie trzeba się przyzwyczaić ale zdecydowanie warto. Komplet gustowny jest bardzo starannie wykonany robi wrażenie bardzo kosztownego.

(Irena, Kraków)

« Powrót do poprzedniej strony | ^ Powrót na górę

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk