Kolekcja: obrusy i serwetki - ręczne wykonanie na drutach Artysta: ArteDania
zobacz wszystkie kolekcje »
 

W kolekcji prezentuję Państwu obrusy i serwetki wykonane ręcznie na drutach. Prace wyróżniają się techniką wykonania, która obecnie jest rzadkością z uwagi na trudność i pracochłonność. Koronki wykonane tą metodą są delikatne i urocze. Zastosowane wzory sprawiają wręcz hipnotyzujące wrażenie efektu 3D. Zapraszam do obejrzenia i zakupu. Zobacz także serwetki i obrusy  robione na szydełku oraz autorskie, wykonane ręcznie dywany. Fantastyczny obrus na drutach

obrus


Organizujesz świąteczne śniadanie, obiad lub inną uroczystość? Smak przygotowanych potraw podkreśli oryginalna oprawa stołu w postaci ręcznie wykonanego na drutach obrusu.


Fantastyczny, wykonany pracochłonną techniką, koronkowy obrus. Wykonany ręcznie na drutach (nie na szydełku). Jest usztywniony.  Wyróżnia go ręczna technika wykonania na drutach. Aby powstał tak wyjątkowy obrus potrzeba było wielu godzin mozolnej pracy. Wzór sprawia wrażenie efektu 3D.


Średnica obrusu 70 cm, bawełna 100%, kolor biały.
Białe dodatki w pomieszczeniach potęgują wrażenie czystości i porządku.


Możliwość wykonania podobnego w innym wymiarze lub kolorze, cena uzależniona od rozmiaru.Sprzedane
zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk