ArteDania

zobacz wszystkie kolekcje »

Jestem pasjonatką malarstwa i rękodzieła. W moich kolekcjach znajdują się obrazy olejne, elementy odzieżowe, dywany, łapacze snów, serwetki, a także delikatne i pełne uroku koronki wykonane na drutach starą techniką, obecnie bardzo rzadką z uwagi na trudność i pracochłonność ich wykonania. Malarstwo to moja pasja, a prace manualne wyzwalają we mnie radość tworzenia i urzeczywistnienia wizji, dzięki czemu inspiracja staje się działaniem. Chętnie podejmę się także realizacji Państwa projektów, co zagwarantuje powstanie czegoś wyjątkowego i osobistego zarazem. Zapraszam do mojego zaczarowanego świata:)

W dn. 03.08.2022 r - 10.08.2022 r. będę przebywać na urlopie, w tym czasie zamówienia nie będą realizowane.Dywan, chodnik SNAKE

Dywan


Chodnik dywan wykonany ręcznie ze sznurka bawełnianego. Dzięki starannemu wykonaniu dywan jest dwustronny. Użyto sznurka w 100% bawełnianego wyłącznie od polskich producentów. Bezpieczny również dla dzieci z alergią. Dywan jest łatwy w utrzymaniu w czystości, można prać w niskich temperaturach. Wymiary: szerokość 55 cm, długość 130 cm (z frędzlami 152 cm). Kolory: czarny, lawendowy, ecru. Dywan prezentowany na zdjęciach gotowy do natychmiastowej wysyłki.


Po uprzednim uzgodnieniu możliwość wykonania w innym kolorze lub rozmiarze.Cena: 286 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

204 kwadraty - duża narzuta

koc, narzuta, pled, kapa


Duża narzuta wykonana ręcznie z 204 kwadratów.


Jak stworzyć takie szydełkowe dzieło? To bardzo proste :) Wystarczy zrobić 204 kolorowe kwadraty a następnie połączyć je ze sobą i ładnie wykończyć brzeg. Ale tak naprawdę... wykonanie jej wymagało kilkudziesięciu godzin mozolnej pracy i wiele cierpliwości. Efektem tego jest ta niepowtarzalna, wyjątkowa kompozycja, sprawiająca wrażenie kolorowej mozaiki. Narzuta jest unikatowa, powstała wyłącznie w jednym egzemplarzu. Użyto delikatnej i puszystej włóczki akrylowej. Wymiary 230 cm x 170 cm. Kolory: pastelowo niebieski, modry, ciemno granatowy oraz trudny do określenia kolor rdzawo-brzoskwiniowy z błyszczącą tęczowo nitką. Dzięki starannemu wykonaniu narzuta jest dwustronna.


Narzutę można prać w niskich temperaturach na programach do tkanin delikatnych lub swetrów. Gotowa do natychmiastowej wysyłki.


Idealnie sprawdzi się jako narzuta na łóżko, fotel lub kanapę, tworząc wyjątkowy styl w pomieszczeniu. Dziergana narzuta może być doskonałym pomysłem na prezent.Cena: 1127 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Chusta w różach i szarościach

chusta, szal


Duża chusta wykonana ręcznie z cieniowanej włóczki bawełniano - akrylowej, odpornej na mechacenie. Kolory pięknie współgrają z sobą i sprawiają, że chusta jest wyjątkowo efektowna i twarzowa. Jest bardzo miła w dotyku, ozdobi jesienno zimową stylizację i sprawdzi się na każdą okazję. Wymiary: 190 cm x 70 cm. Powstała wyłącznie w jednym egzemplarzu. Gotowa do natychmiastowej wysyłki.


 Cena: 182 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Skarpetki na drutach z jedwabiem, granatowe

skarpety, skarpetki


Skarpetki wykonane ręcznie na cienkich drutach drobnym ściegiem. Użyto włóczki z dodatkiem jedwabiu, co sprawia że skarpetki są wyjątkowo delikatne w dotyku, a ich założenie sprawia wielką przyjemność stopom. Mają piękny kolor i połysk. Są bardzo wygodne, ciepłe i miłe w dotyku. Rozgrzeją stopy w zimowe wieczory. Rozmiar 32-35, długość stopy 20-22 cm, kolory: granatowy, ecru. Gotowe do natychmiastowej wysyłki.


 Cena: 74 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Serduszka dwa - komplet świec z naturalnego wosku pszczelego

świeca, świece, podgrzewacz, tealight, dekoracja, serce


Komplet 2 szt świec wykonanych ręcznie z prawdziwego (niefałszowanego) wosku pszczelego. Wosk pochodzi z naszej przydomowej pasieki. Wymiary: wysokość ok. 2,5 cm, szerokość ok. 5 cm x 4,5 cm, palą się wolno i spokojnie. Świece z wosku pszczelego nie posiadają żadnych z wad świec parafinowych. Jest wręcz odwrotnie - oczyszczają powietrze, likwidują nieprzyjemne zapachy, działają kojąco i relaksująco, wprowadzając nastrój ciepła i spokoju. Neutralizują zapach np. dymu tytoniowego. Wydzielane z płomienia świecy woskowej ujemne jony oczyszczają powietrze łagodząc dolegliwości nieżytu górnych dróg oddechowych, chorób płuc, astmy, alergii, kataru. Wosk pszczeli jest naturalną wydzieliną pszczół służącą do budowy plastrów, w których wychowywane są młode pszczoły, oraz składowany jest miód i pierzga. Coraz większe jest grono osób doceniających zdrowotne właściwości wosku pszczelego uwalniane podczas spalania świec woskowych. Wartość wydobywających się ze świec woskowych cennych składników leczniczych jest nie do przecenienia. Pełne miodowego aromatu pomieszczenie, nasycone jest ujemnymi jonami, które są bardzo potrzebne w dobie komputerów i coraz większego zanieczyszczenia środowiska. Powstały w pomieszczeniu mikroklimat wywołuje w osobach przebywających w jego zasięgu przypływ optymizmu, energii i zdrowia. Świece zapakowane w ozdobnym pudełku (jak na zdjęciu), doskonałe na prezent dla wyjątkowej osoby. Gotowe do wysyłki. Możliwość zakupu większego kompletu lub pojedynczej sztuki.


Sprzedawane są dwie sztuki świec. Możliwość zakupu innego kompletu - w celu złożenia zamówienia na większą ilość woskowych świec, proszę kliknąć w  - zapytaj o podobne  - poniżej - podając liczbę sztuk którą chcecie Państwo zamówić.Cena: 48 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Aniołek - świeca z naturalnego wosku pszczelego

świeca, świece, podgrzewacz, tealight, dekoracja


Aniołek - świeca wykonana ręcznie z prawdziwego (niefałszowanego) wosku pszczelego. Wosk pochodzi z naszej przydomowej pasieki. Wymiary: wysokość ok. 5,5 cm, szerokość ok. 5,5 cm x 3,5 cm, pali się wolno i spokojnie. Świece z wosku pszczelego nie posiadają żadnych z wad świec parafinowych. Jest wręcz odwrotnie - oczyszczają powietrze, likwidują nieprzyjemne zapachy, działają kojąco i relaksująco, wprowadzając nastrój ciepła i spokoju. Neutralizują zapachy np. dymu tytoniowego. Wydzielane z płomienia świecy woskowej ujemne jony, oczyszczają powietrze łagodząc dolegliwości nieżytu górnych dróg oddechowych, chorób płuc, astmy, alergii, kataru.Wosk pszczeli jest naturalną wydzieliną pszczół służącą do budowy plastrów, w których wychowywane są młode pszczoły, oraz składowany jest miód i pierzga.Coraz większe jest grono osób doceniających zdrowotne właściwości wosku pszczelego uwalniane podczas spalania świec woskowych.Wartość wydobywających się ze świec woskowych cennych składników leczniczych jest nie do przecenienia. Pełne miodowego aromatu pomieszczenie, nasycone jest ujemnymi jonami, które są bardzo potrzebne w dobie komputerów i coraz większego zanieczyszczenia środowiska. Powstały w pomieszczeniu mikroklimat wywołuje w osobach przebywających w jego zasięgu przypływ optymizmu, energii i zdrowia. Świeca zapakowana w ozdobnym pudełku (jak na zdjęciu), doskonała na prezent dla wyjątkowej osoby. Gotowa do wysyłki. 


Sprzedawana jedna sztuka świecy - jeden aniołek. Możliwość zakupu kompletu aniołków - w celu złożenia zamówienia na większą ilość woskowych, anielskich świec, proszę kliknąć w  - zapytaj o podobne  - poniżej - podając liczbę sztuk którą chcecie Państwo zamówić.Cena: 33 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Venus z Milo - świeca z naturalnego wosku pszczelego

świeca, świece, podgrzewacz, tealight, dekoracja


Venus z Milo - świeca wykonana ręcznie z prawdziwego (niefałszowanego) wosku pszczelego. Wosk pochodzi z naszej przydomowej pasieki. Wymiary: wysokość ok. 13 cm, pali się wolno i spokojnie. Świece z wosku pszczelego nie posiadają żadnych z wad świec parafinowych. Jest wręcz odwrotnie - oczyszczają powietrze, likwidują nieprzyjemne zapachy, działają kojąco i relaksująco, wprowadzając nastrój ciepła i spokoju. Neutralizują zapach np. dymu tytoniowego. Wydzielane z płomienia świecy woskowej ujemne jony oczyszczają powietrze łagodząc dolegliwości nieżytu górnych dróg oddechowych, chorób płuc, astmy, alergii, kataru. Wosk pszczeli jest naturalną wydzieliną pszczół służącą do budowy plastrów, w których wychowywane są młode pszczoły, oraz składowany jest miód i pierzga.Coraz większe jest grono osób doceniających zdrowotne właściwości wosku pszczelego uwalniane podczas spalania świec woskowych.Wartość wydobywających się ze świec woskowych cennych składników leczniczych jest nie do przecenienia. Pełne miodowego aromatu pomieszczenie, nasycone jest ujemnymi jonami, które są bardzo potrzebne w dobie komputerów i coraz większego zanieczyszczenia środowiska. Powstały w pomieszczeniu mikroklimat wywołuje w osobach przebywających w jego zasięgu przypływ optymizmu, energii i zdrowia. Świeca zapakowana w ozdobnym pudełku, doskonała na prezent dla wyjątkowej osoby. Gotowa do wysyłki. Możliwość zakupu kompletu.


Sprzedawana jest jedna sztuka świecy. Możliwość zakupu kompletu świec - w celu złożenia zamówienia na większą ilość woskowych świec, proszę kliknąć w  - zapytaj o podobne  - poniżej - podając liczbę sztuk którą chcecie Państwo zamówić.Cena: 47 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Kamienna Góra - świeca z naturalnego wosku pszczelego

świeca, świece, podgrzewacz, tealight, dekoracja


Kamienna Góra - świeca wykonana ręcznie z prawdziwego (niefałszowanego) wosku pszczelego. Wosk pochodzi z naszej przydomowej pasieki. Wymiary: wysokość ok. 9 cm, podstawa ok. 6,5 cm x 4 cm, pali się wolno i spokojnie. Świece z wosku pszczelego nie posiadają żadnych z wad świec parafinowych. Jest wręcz odwrotnie - oczyszczają powietrze, likwidują nieprzyjemne zapachy, działają kojąco i relaksująco, wprowadzając nastrój ciepła i spokoju. Neutralizują zapach np. dymu tytoniowego. Wydzielane z płomienia świecy woskowej ujemne jony oczyszczają powietrze łagodząc dolegliwości nieżytu górnych dróg oddechowych, chorób płuc, astmy, alergii, kataru.Wosk pszczeli jest naturalną wydzieliną pszczół służącą do budowy plastrów, w których wychowywane są młode pszczoły, oraz składowany jest miód i pierzga. Coraz większe jest grono osób doceniających zdrowotne właściwości wosku pszczelego uwalniane podczas spalania świec woskowych. Wartość wydobywających się ze świec woskowych cennych składników leczniczych jest nie do przecenienia. Pełne miodowego aromatu pomieszczenie, nasycone jest ujemnymi jonami, które są bardzo potrzebne w dobie komputerów i coraz większego zanieczyszczenia środowiska. Powstały w pomieszczeniu mikroklimat wywołuje w osobach przebywających w jego zasięgu przypływ optymizmu, energii i zdrowia. Świeca zapakowana w ozdobnym pudełku, doskonała na prezent dla wyjątkowej osoby. Gotowa do wysyłki. Możliwość zakupu kompletu


Sprzedawana jedna sztuka świecy. Możliwość zakupu kompletu świec - w celu złożenia zamówienia na większą ilość woskowych świec, proszę kliknąć w  - zapytaj o podobne  - poniżej - podając liczbę sztuk którą chcecie Państwo zamówić.Cena: 38 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Sówka - świeca z naturalnego wosku pszczelego

świeca, świece, podgrzewacz, tealight, dekoracja


Sówka - świeca wykonana ręcznie z prawdziwego (niefałszowanego) wosku pszczelego. Wosk pochodzi z naszej przydomowej pasieki. Wymiary: wysokość ok. 5,5 cm, szerokość ok. 3,5 cm x 3,5 cm, pali się wolno i spokojnie. Świece z wosku pszczelego nie posiadają żadnych z wad świec parafinowych. Jest wręcz odwrotnie - oczyszczają powietrze, likwidują nieprzyjemne zapachy, działają kojąco i relaksująco, wprowadzając nastrój ciepła i spokoju. Neutralizują np. zapach dymu tytoniowego. Wydzielane z płomienia świecy woskowej ujemne jony oczyszczają powietrze łagodząc dolegliwości nieżytu górnych dróg oddechowych, chorób płuc, astmy, alergii, kataru. Wosk pszczeli jest naturalną wydzieliną pszczół służącą do budowy plastrów, w których wychowywane są młode pszczoły, oraz składowany jest miód i pierzga. Coraz większe jest grono osób doceniających zdrowotne właściwości wosku pszczelego uwalniane podczas spalania świec woskowych. Wartość wydobywających się ze świec woskowych cennych składników leczniczych jest nie do przecenienia. Pełne miodowego aromatu pomieszczenie, nasycone jest ujemnymi jonami, które są bardzo potrzebne w dobie komputerów i coraz większego zanieczyszczenia środowiska. Powstały w pomieszczeniu mikroklimat wywołuje w osobach przebywających w jego zasięgu przypływ optymizmu, energii i zdrowia. Świeca zapakowana w ozdobnym pudełku (jak na zdjęciu), doskonała na prezent dla wyjątkowej osoby. Gotowa do wysyłki. Możliwość zakupu kompletu sówek.


Sprzedawana jedna sztuka świecy. Możliwość zakupu kompletu świec - w celu złożenia zamówienia na większą ilość woskowych świec, proszę kliknąć w  - zapytaj o podobne  - poniżej - podając liczbę sztuk którą chcecie Państwo zamówić.Cena: 36 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Komplet serwetek na słoiki

zawieszka, dekoracja, ozdoba, gwiazdka


Komplet 6 szt. dekoracyjnych serwetek na słoiki wykonanych ręcznie z bawełny w kolorach: beżowy, karmelowy, odcienie fioletu. Rozmiar uniwersalny, pasują zarówno na słoiki z dużą nakrętką, jak i małą. Są łatwe do zakładania i zdejmowania, zawiązywane dołączoną wstążeczką. Będą wyjątkową ozdobą na domowe przetwory. Mogą także stać się oryginalnym a jednocześnie praktycznym prezentem. Serwetek można używać nie tylko do dekoracji słoików, ale wykorzystać później np. jako serwetki pod ulubione bibeloty, podkładki pod kubki, rozety do łapaczy snów itp. Gotowe do wysyłki.Cena: 108 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Śpiący Aniołek - obraz olejny

obraz, anioł, aniołek


Obraz olejny - Śpiący Aniołek. Wymiary 20 cm x 20 cm. Do obrazu dołączony Certyfikat Autorski. Gotowy do wysyłki. Możliwość namalowania podobnego w innym wymiarzeCena: 221 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Narzuta z kwadratów na drutach

koc, narzuta, pled,


Narzuta z kwadratów wykonana ręcznie na drutach. Wymiary 110 cm x 165 cm, kolory: kremowo-beżowy, łososiowy, turkusowy, wielokolorowy, szary. Wykonanie jej wymagało wielu godzin pracy i cierpliwości, w efekcie czego powstała niepowtarzalna, wyjątkowa kompozycja. Narzuta jest unikatowa, powstała wyłącznie w jednym egzemplarzu. Użyto delikatnej, bardzo dobrej jakościowej włóczki akrylowej. Dzięki starannemu wykonaniu narzuta jest dwustronna. Z powodzeniem może zostać użyta również jako ciepły koc, pled lub rekwizyt do sesji foto. Idealna na oryginalny a jednocześnie praktyczny prezent. Gotowa do natychmiastowej wysyłki.Cena: 600 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Łapacz snów Eco I z siatką

łapacz snów, dekoracja, zawieszka, ozdoba


ECO dekoracja do której  wykonania inspiracją był łapacz snów. Wykonany z drewna, ozdobiony siatką, koralikami i naturalnymi piórkami znalezionymi w lesie, oraz jednym piórkiem farbowanym. Oryginalny i niepowtarzalny, ponieważ powstał tylko w jednym egzemplarzu. Autorski projekt i wykonanie.Cena: 59 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Bolerko z kryształkami

bolerko, narzutka, sweterek


Wyjątkowe, eleganckie bolerko wykonane ręcznie w kolorze brązowo - czekoladowym. Ozdobione dekoracyjnymi, pięknie połyskującymi kryształkami. Jest bardzo elastyczne, gładkie i przyjemne w dotyku, a także rozciągliwe. Dopasuje się do każdej sylwetki. Posiada kimonowy rękawek. Jest bardzo wygodne. Można nosić je nie tylko na co dzień, ale także do kreacji wieczorowych. Do jego wykonania użyto syntetycznych nici z połyskiem (kordu). Dzięki temu nie blaknie, nie mechaci się, nie zmienia formy, będzie wyglądać jak nowe przez długie lata. Rozmiar S/L (36/42). Bolerko powstało wyłącznie w jednym egzemplarzu. Gotowe do natychmiastowej wysyłki


 Cena: 189 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Chusta szara mgiełka

chusta, szal


Wyjątkowa ażurowa chusta wykonana ręcznie z cieniutkiego moheru, bardzo delikatna i miła w dotyku. Jest piękna, ciepła, a jednocześnie zwiewna i ulotna jak mgiełka, sprawdzi się na każdą okazję. Wymiary: długość 160 cm, wysokość 80 cm. Kompozycja kolorystyczna bardzo dobrze współgra z sobą, użyto jasnego szarego (w odcieniu gołębim) oraz ciepłego beżu Powstała wyłącznie w jednym egzemplarzu. Gotowa do natychmiastowej wysyłki.Cena: 143 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Sweterek z cekinami

bolerko, narzutka, sweterek


Wyjątkowy sweterek wykonany ręcznie w kolorze czerwono - wiśniowym. Przód i rękawy zdobione dekoracyjnymi, pięknie połyskującymi cekinami. Jest bardzo elastyczny, gładki i przyjemny w dotyku, a także rozciągliwy. Dopasuje się do każdej sylwetki. Jest bardzo wygodny. Można nosić go nie tylko na co dzień, ale także do kreacji wieczorowych. Do jego wykonania użyto syntetycznych nici z połyskiem (kordu). Dzięki temu nie blaknie, nie mechaci się, nie zmienia formy, będzie wyglądać jak nowy przez długie lata. Rozmiar S/M (36/40). Sweterek powstał wyłącznie w jednym egzemplarzu. Gotowy do natychmiastowej wysyłki.Cena: 293 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Duża chusta szary puszek

chusta, szal


Duża chusta wykonana ręcznie na drutach z fantazyjnej włochatej włóczki w odcieniach szarości. Chusta jest bardzo delikatna, puszysta i przyjemna w dotyku. Ciepło otuli i doda uroku jesienno - zimowej stylizacji. Jest bardzo plastyczna, możną swobodnie ją kształtować. Wymiary: 200 cm x 92 cm. Gotowa do natychmiastowej wysyłki


 Cena: 169 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Asymetryczny szal Strzałka

chusta, szal


Asymetryczny szal Strzałka wykonany ręcznie na drutach z cienkiej, wysokiej jakości cieniowanej wełny z dodatkiem moheru. Jest delikatny, lekki i przyjemny w dotyku. Ciepło otuli, doda elegancji i uroku jesienno zimowej stylizacji a także sprawdzi się na każdą okazję. Wymiary: długość 160 cm, wysokość 40 cm (w najszerszym miejscu 70 cm). Kolory: fiolety, turkusy, żółcienie. Powstał wyłącznie w jednym egzemplarzu. Gotowy do natychmiastowej wysyłki.Cena: 182 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Sweterek z kwiatami

bolerko, narzutka, sweterek


Sweterek wykonany ręcznie w kolorze burgunda wpadającym w odcień głębokiego fioletu. Ozdobiony pięknymi, dekoracyjnymi kwiatami. Jest bardzo elastyczny, gładki i przyjemny w dotyku, a także rozciągliwy. Dopasuje się do każdej sylwetki. Posiada rękawek o długość 3/4. Jest bardzo wygodny. Można nosić go nie tylko na co dzień, ale także do kreacji wieczorowych. Do jego wykonania użyto syntetycznych nici z połyskiem (kordu). Dzięki temu nie blaknie, nie mechaci się, nie zmienia formy, będzie wyglądać jak nowy przez długie lata. Rozmiar S/M (36/38). Sweterek powstał wyłącznie w jednym egzemplarzu. Gotowy do natychmiastowej wysyłki.Cena: 247 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Aniołek II - obraz olejny

obraz


Obraz olejny Aniołek II. Płótno na blejtramie. Obraz ma zamalowane boki w formie kontynuacji i nie wymaga oprawiania w ramę. Wymiary: 40 cm x 30 cm. Do obrazu dołączony Certyfikat autorski.Gotowy do wysyłki.Cena: 260 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

W Księżycową Jasną Noc - obraz olejny

obraz


W Księżycową Jasną Noc - autorski obraz olejny. Płótno na blejtramie. Obraz nie wymaga oprawy - posiada boki zamalowane w formie kontynuacji, co sprawia wrażenie jego przestrzenności. Wymiary 50 cm x 70 cm. Sygnowany. Do obrazu dołączony Certyfikat Autentyczności. Gotowy do natychmiastowej wysyłki.Cena: 598 zł
Przesyłka - kurier: 30.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Bieżnik czerwono - srebrny

bieżnik, obrus, serwetka, podkładka


Bieżnik wykonany ręcznie w kolorach czerwonym i srebrnym. Łączy w sobie nowoczesność formy z tradycyjną techniką wykonania. Wkomponuje się w każde wnętrze, ożywi i doda energii kolorem. Szczególnie dobrze wygląda na długim stole. Wymiary 31 cm x 91 cm. Czerwone paski - bawełna 100%, srebrne paski - nitka syntetyczna. Autorski projekt i wykonanie. Bieżnik gotowy do natychmiastowej wysyłki.Cena: 110 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Biało - czarne koszulki na jajka

pisanka, dekoracja, ozdoba, jajka


Komplet 6 szt koronkowych koszulek na jajka wykonanych ręcznie z bawełnianego kordonka. Zawiązywane wstążeczką na kokardkę, dzięki czemu koszulki można bardzo łatwo zakładać i zdejmować. Koszulki są wielokrotnego użytku, nie gniotą się, można ubierać je na jajka, wydmuszki, lub na jajka plastikowe (wielkości jaj kurzych). Łatwe do przechowywania na przyszłość, ponieważ nie zajmują dużo miejsca. Przedmiotem sprzedaży jest komplet 6 szt. Gotowe do wysyłki.


Możliwość zamówienia w innym kolorze lub ilości - do uzgodnienia.Cena: 38 zł
Przesyłka - kurier: 20.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Ala Faberge

pisanka, dekoracja, ozdoba, jajka


Komplet 4 szt. koszulek na jajka wykonanych na szydełku wzorem zainspirowanym jajkami Faberge. Użyto nici syntetycznych z połyskiem (kordu) w kolorach: złoto, srebro, brąz. Zawiązywane są wstążeczką na kokardkę, dzięki czemu koszulki można bardzo łatwo zakładać i zdejmować. Koszulki są wielokrotnego użytku, nie gniotą się, można ubierać je na jajka, wydmuszki lub na jajka plastikowe (wielkości jaj kurzych). Są łatwe w przechowywaniu i nie zajmują dużo miejsca. Komplet przedstawiony na zdjęciu gotowy do wysyłki.


Istnieje możliwość zamówienia kompletu również w jednym wybranym kolorze.Cena: 38 zł
Przesyłka - kurier: 20.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Gdzieś Daleko - obraz olejny

obraz


Gdzieś Daleko- autorski obraz olejny. Płótno na blejtramie. Obraz nie wymaga oprawy - posiada boki zamalowane w formie kontynuacji, co sprawia wrażenie jego przestrzenności. Wymiary 50 cm x 60 cm. Sygnowany. Do obrazu dołączony Certyfikat autentyczności. Gotowy do natychmiastowej wysyłki.Cena: 600 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Kolorowe kwadraty jak mozaika - narzuta, kocyk

koc, narzuta, pled


Narzuta wykonana ręcznie z kwadratów. Wymiary 125 cm x 100 cm. Wykonanie jej wymagało wielu godzin pracy i cierpliwości, w efekcie czego powstała niepowtarzalna, wyjątkowa kompozycja, sprawiająca wrażenie kolorowej mozaiki. Narzuta jest unikatowa, powstała wyłącznie w jednym egzemplarzu. Użyto ciepłej i miłej w dotyku włóczki akrylowej. Dzięki starannemu wykonaniu narzuta jest dwustronna. Z powodzeniem może zostać użyta również jako ciepły kocyk, pled lub rekwizyt do sesji foto. Idealna na oryginalny a jednocześnie praktyczny prezent. Gotowa do wysyłki.


 Cena: 264 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Kocyk z kwadratów - narzuta handmade

koc, narzuta, pled,


Kocyk wykonany ręcznie z kwadratów. Wymiary 57 cm x 70 cm. Kolory: kremowy, zielony, niebieski, fioletowy, czarny, rdzawy, szary. Wykonanie wymagało wielu godzin pracy i cierpliwości, w efekcie czego powstała niepowtarzalna, wyjątkowa kompozycja, sprawiająca wrażenie kolorowej mozaiki. Kocyk jest unikatowy, powstał wyłącznie w jednym egzemplarzu. Użyto przyjemnej w dotyku włóczki akrylowej z dodatkiem wełny. Dzięki starannemu wykonaniu kocyk jest dwustronny. Z powodzeniem może zostać użyty również jako narzuta, pled lub rekwizyt do sesji foto. Idealny na oryginalny a jednocześnie praktyczny prezent. Gotowy do wysyłki.


 Cena: 78 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Ciepły kocyk kwadrat

koc, narzuta, pled,


Kocyk wykonany ręcznie. Użyto przyjemnej w dotyku, ciepłej włóczki akrylowej. Kolory: wiśniowy i czarny. Wymiary 95 cm x 95 cm. Idealny na chłodniejsze dni. Kocyk może zostać użyty także jako narzuta na łóżeczko, mata niemowlęca lub do sesji foto. Będzie także pięknym, a jednocześnie praktycznym prezentem. Powstał wyłącznie w jednym egzemplarzu. Gotowy do natychmiastowej wysyłkiCena: 98 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Koronkowe koszulki na jajka - kpl 16 szt.

pisanka, dekoracja, ozdoba, jajka


Kolorowe koronkowe koszulki na jajka wykonane na szydełku z bawełnianego kordonka. Zawiązywane wstążeczką na kokardkę, dzięki czemu koszulki można bardzo łatwo zakładać i zdejmować. Koszulki są wielokrotnego użytku, nie gniotą się, można ubierać je na jajka, wydmuszki, lub na jajka plastikowe (wielkości jaj kurzych). Łatwe do przechowywania na przyszłość, ponieważ nie zajmują dużo miejsca. Komplet 16 szt. Gotowy do wysyłki.


Możliwość zamówienia większej ilości lub innego koloru, po wcześniejszym uzgodnieniu.Cena: 95 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Pierwszy śnieg - obraz olejny

obraz


Obraz olejny Pierwszy Śnieg. Płótno na blejtramie. Obraz ma zamalowane boki w formie kontynuacji i nie wymaga oprawiania w ramę. Wymiary: 40 cm x 30 cm. Do obrazu dołączony Certyfikat autorski. Gotowy do wysyłki.


Po uprzednim uzgodnieniu możliwość namalowania podobnego w innym rozmiarze.


 Cena: 342 zł
Przesyłka - kurier: 25.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 15.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk