Kolekcja: fantastyczne obrazy z mojej wyobraźni Artysta: ArteDania
zobacz wszystkie kolekcje »
 

W kolekcji tej znajdują się obrazy olejne z gatunku fantastyki i fantasy. Inspiracją do jej powstania było moje zainteresowanie astronomią, kosmosem, fizyką kwantową. Zapraszam do świata mojej wyobraźni.Aniołek - obraz olejny

obraz


Aniołek - obraz olejny o wymiarach 40 cm x 30 cm. Sygnowany. Płótno na sosnowym blejtramie. Obraz ma zamalowane boki (w formie kontynuacji obrazu) w związku z czym nie wymaga oprawiania w ramy i jest gotowy do zawieszenia. Do obrazu dołączony certyfikat autentyczności.Obraz z aniołem znakomicie odnajdzie się w pokoju dziecięcym. Dobry pomysł na prezent z okazji Chrztu Świętego lub na urodziny malucha. W przypadku upominków z okazji Chrztu Świętego dobrym pomysłem będzie personalizacja, czyli wpisanie na obrazie dedykacji dla dziecka. Jeśli dedykacja będzie  krótka np data chrztu i imię dziecka, tekst możemy zamieścić z przodu obrazu, dłuższe życzenia można wpisać z tyłu. Najczęściej dzieci są zbyt małe aby pamiętać ten ważny dzień w ich życiu. Po latach tego rodzaju dedykacja sprawi im przyjemność i skłoni do rozmów i wspomnień o tym ważnym dniu. 
Sprzedane
zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk