Kolekcja: sznurkowe dywany na zamówienie Artysta: ArteDania
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Kolekcja obejmuje przykładowe wzory dywanów. Dywany te są dostępne na zamówienie. Większość z nich jest moim autorskim pomysłem, jednak kilka wzorów powstało dzięki inspiracji Klientów, kiedy to np. zamawiano komplety dywanów, lub biały ażurowy dywan do sypialni. Taka dowolność pozwoliła mi na uruchomienie wyobraźni i wyczarowanie całkiem nowego wzoru, jak np. dywan dla Pani Lilii, nazwany potem jej imieniem "Biała Lilia". Jestem otwarta na Państwa pomysły, każdy zamówiony dywan będzie dla mnie radością, a ja z przyjemnością zamieszczę później nowy wzór, rozmiar, kolor w moim portfolio. Zapraszam do obejrzenia i zakupu.Dywan Aurelia złoty

dywan


Dywan wykonany ręcznie. Średnica 100 cm, kolor stare złoto z połyskiem i kremowy. Starannie wykonany, zakończony wzmocnionym ozdobnym brzegiem. Oryginalna ozdoba salonu, pokoju dziecięcego, przedpokoju lub łazienki. Doda uroku każdemu wnętrzu, zarówno tradycyjnemu jak i nowoczesnemu. Zastosowany materiał - 5,5 mm poliestrowy sznurek, dzięki czemu dywan jest bardzo trwały i odporny na płowienie. Dywan jest dwustronny. Do jego wykonania użyto sznurka wyłącznie od polskich producentów. Łatwy w utrzymaniu czystości - można prać w temp. 30 st, suszyć na leżąco. Autorski projekt i wykonanie.


Istnieje także możliwość wykonania dywanu w innym rozmiarze lub kolorze do uzgodnienia (wówczas cena uzależniona od rozmiaru). Czas realizacji zamówienia ok. 10 - 14 dni. Jeśli chcesz zamówić skorzystaj z opcji - zapytaj o podobne-  dostępne poniżej.


Ręcznie robiony dywan z pięknym serwetkowym splotem wykonany z bawełnianego sznurka. Cud, miód... w kolorze stare złoto i krem.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Szary i krem - Komplet 2 dywanów

dywan


Komplet 2 dywanów wykonanych ręcznie. Średnica 80 cm (kolor szary) i 110 cm (kolor kremowy). Dzięki starannemu wykonaniu dywany są dwustronne, bardzo ładnie układają się na podłodze. Ozdobią każde wnętrze. Zastosowany materiał - 5,5 mm sznurek w 100% bawełniany bezpieczny również dla dzieci z alergią. Sznurek najwyższej jakości wyłącznie od polskich producentów. Łatwe w utrzymaniu w czystości, można prać w temp. 30 st. Autorski projekt i wykonanie.


Czas realizacji zamówienia ok. 14-21 dni. Na życzenie możliwość wykonania w innym kolorze lub rozmiarze - cena uzależniona od rozmiaru. Skorzystaj z opcji - zapytaj o podobne-  dostępne poniżej.


Absolutnie wyjątkowy komplet dwóch dywanów, stworzony z myślą o osobach, które kochają koronki. To eleganckie połączenie tradycyjnych koronkowych wzorów i bawełnianego sznurka. Bardzo oryginalny pomysł na dywanową dekorację podłogi. Osoba lubiąca koronki na pewno ucieszy się z zestawu dywaników.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Dywan Classic

dywan


Dywan wykonany ręcznie. Średnica 120 cm, kolor bardzo jasno szary. Posiada wzmocniony brzeg, a dzięki starannemu wykonaniu może być eksponowany również na drugiej stronie. Zastosowany materiał - 5 mm sznurek w 100% bawełniany, bezpieczny również dla dzieci z alergią. Sznurek najwyższej jakości wyłącznie od polskich producentów. Można prać w temp. 30 st.


Autorski projekt i wykonanie. Istnieje także możliwość wykonania dywanu w innym rozmiarze lub kolorze (wówczas cena uzależniona od rozmiaru). Czas realizacji zamówienia ok 10 - 14 dni. Jeśli chcesz zamówić skorzystaj z opcji - zapytaj o podobne-  dostępne poniżej.


Niby to tylko dywan na podłogę, ale pomysł i dokładne wykonanie robią wrażenie. Prostota i piękno w szarym kolorze. Bawełna - naturalny surowiec pasujący do wnętrz w stylu skandynawskim, rustykalnym i klasycznym.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Dywan Marlena

dywan


Dywan wykonany ręcznie w kolorze ecru. Średnica 120 cm. Dywan jest dwustronny, posiada wzmocniony, ozdobny brzeg, dzięki czemu dobrze przylega do podłogi. Oryginalna i na czasie ozdoba salonu lub pokoju dziecięcego. Zastosowany materiał - 5,5 mm sznurek w 100% bawełniany, bezpieczny również dla dzieci z alergią. Można prać w temp. 30 st. Autorski projekt i wykonanie.


Istnieje także możliwość wykonania dywanu w innym rozmiarze lub kolorze (wówczas cena uzależniona od rozmiaru). Czas realizacji zamówienia ok. 14 -21 dni. Jeśli chcesz zamówić skorzystaj z opcji - zapytaj o podobne-  dostępne poniżej.


Dobrych dodatków do domu nigdy nie jest za wiele, szczególnie gdy ktoś lubi najnowsze trendy w dizajnie.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Dywan Ornament z koszyczkiem

dywan


Dywan Ornament o wymiarach 105 cm x 45 cm. W komplecie z koszyczkiem na drobiazgi. Kolor ecru. Dywan jest starannie wykonany, zakończony ozdobnym brzegiem. Oryginalna i praktyczna ozdoba mieszkania, nada mu wyjątkowego charakteru. Z powodzeniem może zostać użyty również jako ozdobny kilim na ścianę. Zastosowany materiał - 5,5 mm sznurek bawełniany bezpieczny również dla dzieci z alergią (na życzenie przedstawiam Certyfikat). Łatwy w utrzymaniu w czystości, można prać w temp. 30 st, suszyć na leżąco.


Istnieje możliwość wykonania w innym wymiarze lub kolorze. Czas realizacji zamówienia ok. 14-21 dni. Jeśli chcesz zamówić skorzystaj z opcji - zapytaj o podobne-  dostępne poniżej.


Świetnie zaprojektowane i wykonane ażurowe ornamenty dywanu lub jeśli zawiesimy na ścianę kilimu. Dobra jakość bawełnianego sznurka i uniwersalny kolor ecru. Dodatkowo mały koszyczek do kompletu. Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Dywan Ornament

dywan


Dywan Ornament o wymiarach 155 cm x 75 cm. Kolor ecru. Starannie wykonany, zakończony ozdobnym brzegiem. Oryginalna ozdoba mieszkania, nada mu wyjątkowego charakteru. Z powodzeniem może zostać użyty również jako ozdobny kilim na ścianę. Zastosowany materiał - 5,5 mm sznurek bawełniany bezpieczny również dla dzieci z alergią. Można prać w temp. 30 st, suszyć na leżąco.


Istnieje możliwość wykonania w innym wymiarze lub kolorze. Zdjęcie stanowi wzór, czas realizacji zamówienia ok. 14-21 dni. Jeśli chcesz zamówić skorzystaj z opcji - zapytaj o podobne-  dostępne poniżej.


Dobierając i odpowiednio łącząc wzór, każdemu, nawet najbardziej klasycznemu w formie dywanowi można nadać charakteru. Tu wspaniale grają ornamentowe wzory i kolor ecru.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Dywan Number One

dywan


Dywan wykonany ręcznie. Dwustronny. Wymiary 160 cm x 110 cm, kolor ecru. Starannie wykonany, ładnie układa się na podłodze. Oryginalna ozdoba salonu, pokoju dziecięcego, przedpokoju lub łazienki. Zastosowany materiał - 5,5 mm sznurek w 100% bawełniany bezpieczny również dla dzieci z alergią. Można prać w temp. 30 st, suszyć na leżąco.


Czas realizacji zamówienia ok. 14-21 dni. Autorski projekt i wykonanie. Jeśli chcesz zamówić skorzystaj z opcji - zapytaj o podobne-  dostępne poniżej.


Polecany osobom szukającym prostej, minimalistycznej, ale modnej formy dywanu. Bardzo prosty, acz efektowny bawełniany dywan. Obowiązkowy dodatek do salonu z kominkiem.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Dywan Lilia Ecru

dywan


Dywan wykonany ręcznie. Średnica 130 cm, kolor ecru. Dzięki starannemu wykonaniu dywan jest dwustronny, więc można eksponować go również na drugiej stronie. Ozdobi każde wnętrze. Zastosowany materiał - 5,5 mm sznurek w 100% bawełniany bezpieczny również dla dzieci z alergią. Sznurek najwyższej jakości wyłącznie od polskich producentów. Łatwy w utrzymaniu w czystości, można prać w temp. 30 st. Autorski projekt i wykonanie.


Czas realizacji zamówienia ok. 14 - 20 dni. Na życzenie, po uprzednim uzgodnieniu, możliwość wykonania w innym kolorze lub rozmiarze - cena uzależniona od rozmiaru. Jeśli chcesz zamówić skorzystaj z opcji - zapytaj o podobne-  dostępne poniżej.


Bardzo ciekawy wzór dywanu znakomicie zestawiony z koronkowym ściegiem. Dostępny na zamówienie w wybranym kolorze i rozmiarze. Niezbędny dla sympatyków dzierganych koronek, na zimowe wieczory przed kominkiem.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Dywan Biała Lilia

dywan


Dywan wykonany ręcznie. Średnica 140 cm, kolor biały. Dzięki starannemu wykonaniu dywan jest dwustronny, więc można eksponować go również na drugiej stronie. Ozdobi każde wnętrze. Zastosowany materiał - 5,5 mm sznurek w 100% bawełniany bezpieczny również dla dzieci z alergią. Sznurek najwyższej jakości wyłącznie od polskich producentów. Łatwy w utrzymaniu w czystości, można prać w temp. 30 st. Autorski projekt i wykonanie.


Czas realizacji zamówienia ok. 14 - 20 dni, Na życzenie, po uprzednim uzgodnieniu, możliwość wykonania w innym kolorze lub rozmiarze - cena uzależniona od rozmiaru. Jeśli chcesz zamówić skorzystaj z opcji - zapytaj o podobne-  dostępne poniżej.


Niesamowity efekt połączenia koronkowego wzoru i formy dywanu. To takie "małe", białe dzieło sztuki. Dywan dla fanów wyjątkowych i nietypowych użytkowych, podłogowych dekoracji.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Dywan Zakręcony Blue

dywan


Dywan wykonany ręcznie. Średnica 110 cm, kolory: niebieski, kremowy. Dzięki starannemu wykonaniu dywan jest dwustronny. Oryginalna salonu, pokoju dziecięcego, przedpokoju lub łazienki. Zastosowany materiał - 5,5 mm sznurek w 100% bawełniany, bezpieczny również dla dzieci z alergią. Można prać w temp. 30 st, suszyć na leżąco. Autorski projekt i wykonanie.


Czas realizacji zamówienia ok. 2-3 tyg. Jeśli chcesz zamówić skorzystaj z opcji - zapytaj o podobne-  dostępne poniżej.


Połączenie klasycznego wzornictwa i eco materiału - bawełny, tak powstał hipnotyzujący, kremowo-niebieski okrągły dywan.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Dywan Zakręcony Violet

dywan


Dywan wykonany ręcznie, dwustronny. średnica 100 cm, kolory: fioletowy, kremowy. Oryginalna ozdoba salonu lub pokoju dziecięcego. Zastosowany materiał - 5,5 mm sznurek w 100% bawełniany bezpieczny również dla dzieci z alergią. Sznurek najwyższej jakości wyłącznie od polskich producentów. Można prać w temp. 30 st. Autorski projekt i wykonanie.


Czas realizacji zamówienia ok. 2 - 3 tygodnie. Na życzenie możliwość wykonania w innym zestawie kolorystycznym i rozmiarze. Skorzystaj z opcji - zapytaj o podobne-  dostępne poniżej.


Klasyczny model - wzór ślimak -lubiany przez osoby preferujące tradycyjne wzory. Ładny, dizajnerski i bardzo praktyczny.

 Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Dywan Simon Gray

dywan


Dywan wykonany ręcznie. Wymiary 120 x 180 cm, kolor szary. Dywan jest dwustronny - dzięki użytemu wzorowi jest identyczny z obu stron. Zastosowany materiał - 5 mm sznurek w 100% bawełniany bezpieczny również dla dzieci z alergią. Sznurek najwyższej jakości wyłącznie od polskich producentów. Można prać w temp. 30 st. Autorski projekt i wykonanie.


Możliwość wykonania dywanu w innym kolorze lub rozmiarze (wówczas cena uzależniona od rozmiaru). Czas realizacji zamówienia ok 14 - 21 dni. Jeśli chcesz zamówić skorzystaj z opcji - zapytaj o podobne-  dostępne poniżej.


Coś dla fanów klasycznej formy dywanu jednak modne ażury dodają lekkości a szary kolor wpisuje się w dizajnerskie trendy. Eleganckie i pięknie wykończenie.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Dywan Simon z frędzlami

dywan


Dywan ręcznie, zakończony ozdobnymi frędzlami. Wymiary: 175 x 80 cm, kolor butelkowa zieleń. Dywan jest dwustronny - dzięki użytemu wzorowi jest identyczny z obu stron. Zastosowany materiał - 5 mm sznurek w 100% bawełniany bezpieczny również dla dzieci z alergią. Sznurek najwyższej jakości wyłącznie od polskich producentów. Dywan jest łatwy w utrzymaniu w czystości - można prać w temp. 30 st. Autorski projekt i wykonanie.


Czas realizacji zamówienia ok 14 - 21 dni. Po uprzednim uzgodnieniu możliwość zamówienia w innym kolorze lub rozmiarze. Jeśli chcesz zamówić skorzystaj z opcji - zapytaj o podobne-  dostępne poniżej.


Dywan który robi efekt „wow” i każdy pasjonat dobrego dizajnu ucieszy się z takiego prezentu. Świetnie wygląda we wnętrzu w stylu rustykalnym i klasycznym. Stylowy, głęboki kolor butelkowej zieleni + klasyczne frędzelki.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Dywan Dace Black

dywan


Dywan wykonany ręcznie. Średnica 180 cm, kolor czarny. Dywan jest dwustronny, starannie wykonany. Oryginalna mieszkania. Zastosowany materiał - 5,5 mm sznurek w 100% bawełniany, bezpieczny również dla dzieci z alergią. Można prać w temp. 30 st, suszyć na leżąco. Autorski projekt i wykonanie.


Z uwagi na duży rozmiar czas realizacji zamówienia ok 14 - 21 dni. Istnieje także możliwość wykonania dywanu w innym rozmiarze lub kolorze, do uzgodnienia (wówczas cena uzależniona od rozmiaru). Jeśli chcesz zamówić skorzystaj z opcji - zapytaj o podobne-  dostępne poniżej.


Czarny, piękny i bardzo praktyczny dodatek do wnętrza. Stylowy do położenia w salonie lub sypialni.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Dywan Dace szary

dywan


Dywan wykonany ręcznie. Średnica 80 cm, kolor szary. Dywan jest dwustronny, starannie wykonany. Oryginalna salonu, pokoju dziecięcego, przedpokoju lub łazienki. Zastosowany materiał - 5,5 mm sznurek w 100% bawełniany, bezpieczny również dla dzieci z alergią. Można prać w temp. 30 st, suszyć na leżąco. Autorski projekt i wykonanie.


Czas realizacji zamówienia ok 10 -1 4 dni. Istnieje także możliwość wykonania dywanu w innym rozmiarze lub kolorze, do uzgodnienia (wówczas cena uzależniona od rozmiaru). Jeśli chcesz zamówić skorzystaj z opcji - zapytaj o podobne-  dostępne poniżej.


Coś nie tylko dla fanów dywanów ale też serwetkowych dekoracji. Bardzo ładny wzór w szarym kolorze.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Dywan Dace różowy

dywan


Dywan wykonany ręcznie. Średnica 100 cm,kolor różowy. Dywan jest dwustronny, starannie wykonany. Oryginalna salonu, pokoju dziecięcego, przedpokoju lub łazienki. Zastosowany materiał - 5,5 mm sznurek w 100% bawełniany, bezpieczny również dla dzieci z alergią. Można prać w temp. 30 st, suszyć na leżąco. Autorski projekt i wykonanie.


Czas realizacji zamówienia ok 10 -1 4 dni. Istnieje także możliwość wykonania dywanu w innym rozmiarze lub kolorze, do uzgodnienia (wówczas cena uzależniona od rozmiaru). Jeśli chcesz zamówić skorzystaj z opcji - zapytaj o podobne-  dostępne poniżej.


Wiele dziewczynek, małych i dużych na pewno ucieszyłoby się ze słodkiego, ślicznego, różowego dywanu w kształcie serwetki. Fantastyczny, praktyczny i słodki :)Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Dywan Lawendowy

dywan


Dywan wykonany ręcznie w formie kwiatu. Średnica 75 cm, kolory: lawendowy, biały, bordowy. Urocza ozdoba salonu lub pokoju dziecięcego. Zastosowany materiał - podwójny 3 mm sznurek w 100% bawełniany, bezpieczny również dla dzieci z alergią. Sznurek najwyższej jakości wyłącznie od polskich producentów. Można prać w temp. 30 st. Autorski projekt i wykonanie.


Istnieje także możliwość wykonania dywanu w innym rozmiarze lub kolorze (wówczas cena uzależniona od rozmiaru). Czas realizacji zamówienia ok 10 - 14 dni. Jeśli chcesz zamówić skorzystaj z opcji - zapytaj o podobne-  dostępne poniżej.


Klasyczny design nawiązujący do wzorów serwetek sprzed kilku dekad. Dopieszczony w każdym detalu w zestawieniu kolorów: lawendowy, biały i bordowy. Na pewno sprawi radość sympatykowi wymienionych kolorów.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Dywan Aurelia ze sznurka syntetycznego

dywan


Dywan wykonany ręcznie, posiada wzmocniony brzeg i bardzo ładnie się układa na podłodze. Średnica 85 cm, kolory: khaki, biały. Dywan jest dwustronny. Oryginalna ozdoba mieszkania. Zastosowany materiał - 8 mm płaski sznurek syntetyczny, sprawia, że pomimo tego, iż dywan jest bardzo gruby, jest również bardzo miły w dotyku, a także wyjątkowo mocny, trwały i odporny na płowienie. Sznurek najwyższej jakości wyłącznie od polskich producentów. Łatwy w utrzymaniu w czystości, można prać w temp. 30 st. Autorski projekt i wykonanie.


 Możliwość wykonania w innym zestawie kolorystycznym lub rozmiarze, cena uzależniona od rozmiaru. Czas realizacji zamówienia ok. 10 - 14 dni. Jeśli chcesz zamówić skorzystaj z opcji - zapytaj o podobne-  dostępne poniżej.


Charakterystyczny serwetkowy wzór i dobrze dobrany kolor: khaki i biały. Pięknie to wygląda. Zastosowanie syntetycznego sznurka sprawia, iż spokojnie możemy położyć dywan nawet na tarasie.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Dywan Trzy Kolory - różowy, szary, biały

dywan


Dywan wykonany ręcznie. Dwustronny. Średnica 110 cm, kolory: różowy, szary, biały. Starannie wykonany, zakończony wzmocnionym ozdobnym brzegiem, nie wywija się i ładnie przylega do podłogi. Oryginalna ozdoba salonu, pokoju dziecięcego, przedpokoju lub łazienki. Zastosowany materiał - 5 mm sznurek w 100% bawełniany, bezpieczny również dla dzieci z alergią. Sznurek najwyższej jakości wyłącznie od polskich producentów. Można prać w temp. 30 st, suszyć na leżąco. Autorski projekt i wykonanie.


Czas realizacji ok. 10 - 14 dni. Istnieje także możliwość wykonania dywanu w innym rozmiarze lub kolorze (wówczas cena uzależniona od rozmiaru). Jeśli chcesz zamówić skorzystaj z opcji - zapytaj o podobne-  dostępne poniżej.


Dywan to nie tylko prostokąt czy koło. Dywan może być również serwetką. Piękny starannie wykonany z bawełny to idealny dodatek dla osoby lubiącej kolor różowy. Połączenie różu, bieli i szarości - trafione w 10.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Dywan Bjorn granatowo- kremowy

dywan


Dywan wykonany ręcznie. Średnica 100 cm, kolory: grafitowy i kremowy. Dywan jest dwustronny, posiada wzmocniony ozdobny brzeg, dzięki czemu nie wywija się i ładnie się układa. Oryginalna i na czasie ozdoba salonu lub pokoju dziecięcego. Zastosowany materiał - 5 mm sznurek w 100% bawełniany, bezpieczny również dla dzieci z alergią. Można prać w temp. 30 st. Autorski projekt i wykonanie.


Istnieje możliwość wykonania dywanu w innym rozmiarze lub kolorze (wówczas cena uzależniona od rozmiaru). Czas realizacji zamówienia ok. 10 - 14 dni. Jeśli chcesz zamówić skorzystaj z opcji - zapytaj o podobne-  dostępne poniżej.


Piękna minimalistyczna forma koła. Klasyczny fason który posłuży wiele lat + prosta forma, która sprawdza się w wielu wnętrzach. Niby zwykły, ale uroczy :)Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony | ^ Powrót na górę

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk